fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Znamy już pełny skład CS:GO LDLC OL, przyszłość Happy’ego niejasna

Przez kilka ostatnich dni włodarze LDLC OL prezentowali nam nazwiska kolejnych zawodników, którzy otrzymali miejsce w ich nowym składzie CS:GO. Dziś poznaliśmy ostatni już nowy nabytek, którym okazał się Kilian „Gringo” Garcia.

Francuski strzelec nie miał dotychczas okazji, by zaprezentować się szerszej publice. Wystarczy wspomnieć, że ostatni sezon ESL Championnat National spędził w miksowym MaxiSaucisse, wraz z którym zajął przedostatnie miejsce. Mimo to zdążył wpaść w oko osobom decyzyjnym w LDLC, którzy postanowili dać mu szansę na pokazanie swoich umiejętności. Garcia zdążył już nawet zanotować debiut w nowych barwach oraz wziąć ze swoimi kolegami udział w dwóch spotkaniach 33. sezonu ESEA Advanced, które zakończyły się zwycięstwem oraz porażką jego ekipy.

Piątka, którą poznaliśmy, pokrywa się z niedawnymi doniesieniami Guillaume’a „neLa” Canelo. Francuski dziennikarz na początku stycznia informował także, że w nowy projekt nie będzie zaangażowany Vincent „Happy” Schopenhauer i na ten moment wiele wskazuje, iż faktycznie tak może być, gdyż jego nazwisko nie pojawiło się wśród ogłoszonych. Nadal nie ma jednak pewności, czy doświadczony Francuz zostanie przesunięty na ławkę, czy też definitywnie pożegna się z ekipą.

Skład LDLC OL prezentuje się następująco:

  • Christophe „SIXER” Xia
  • Logan „LOGAN”Corti
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • Lambert „Lambert” Prigent
  • Kilian „Gringo” Garcia
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Politechnika Gdańska mistrzem T-Mobile Ligi Akademickiej w LoL-a

Rozgrywki na płaszczyźnie akademickiej są już bez wątpienia czymś, do czego przywykło środowisko esportowe. Nic dziwnego, że wczoraj na kampusie Polit...