fot. Polska Liga Esportowa

Trwają testy w Izako Boars, ostatnia trójka wchodzi do gry

Od kilku tygodni Izako Boars prowadzi poszukiwania nowych graczy, którzy pomogliby uzupełnić skład sekcji CS:GO. Dotychczas testy odbyło już sześć osób, teraz natomiast szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności utrzymała ostatnia trójka.

Tym razem sprawdzany przez organizację Piotra „izaka” Skowyrskiego będzie m.in. Maciej „destroj” Deorocki, który w przeszłości związany był już z tomorrow.gg i Pompa Teamem, a ostatnio można go było oglądać pod banderą CLEATNmixu. Co ciekawe, w tej ostatniej ekipie, ale już po odejściu Deorockiego, testowany był także Piotr „avis” Świerzyna. Ostatnio wolny fotel przypadnie natomiast w udziale Adrianowi „froxowi” Drozdowi, byłemu graczowi wspomnianej Pompy i Vex.esport.

W związku z tym skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Maciej „destroj” Deorocki – testy
  • Piotr „avis” Świerzyna – testy
  • Adrian „frox” Drozd – testy
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener

W poprzednich kilkunastu dniach pod banderą popularnych Dzików występowali już tacy gracze, jak Hubert „Szejn” Światły, Wojciech „Prism” Zięba, Kamil „siuhy” Szkaradek, Łukasz „azizz” Kałkowski, Igor „ewrzyn” Olszewski oraz Przemek „pr3e” Lechowicz. Na ten moment nie jest do końca jasne, kiedy organizacja zamierza wyłonić ostateczny skład ani też kto się w nim znajdzie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miliony dolarów za sloty, esport na konsolach i polska scena. Rozmawiamy o Call of Duty z Dziukensem

Esportowa scena Call of Duty wkracza w nową erę. Już dziś zainaugurowany zostanie pierwszy sezon Call of Duty League, czyli franczyzowych rozgrywek, k...