fot. Ultraliga/Radosław Makuch

PRIDE z pierwszą wygraną w 3. sezonie Ultraligi po zaciętym starciu z Diablo Chairs

Drugi mecz pierwszego dnia Ultraligi obfitował w emocje. Ostatecznie, po 45 minutach zaciętego boju PRIDE zgarnęło pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując Diablo Chairs.

Diablo Chairs
0:1 PRIDE
Unknown
Aatrox
LeQu
Sett
CrAzY
Jarvan IV
Wysek
Kindred
Fresskowy
Rumble
Warszi
Cassiopeia
itzRenifer
Aphelios
Dambaj
Senna
WillTheScout
Leona
KMS
Braum

Spotkanie rozpoczęło się po myśli zawodników Diablo Chairs. Zdecydowali się zaatakować najmniej stabilną linię po stronie PRIDE, jaką jest górna aleja. Tam ultraligowy debiutant, Kamil ”LeQu” Rosik, nie miał szans w starciu na dwóch przeciwników i musiał oddać pierwszą krew. W następnych minutach tempo nieco zwolniło, ale była to jedynie cisza przed burzą. W 22. minucie w okolicy Barona Nashora rozpoczęła się prawdziwa masakra. Dzięki fantastycznej walce drużynowej PRIDE z przytupem powróciło do rozgrywki, zgarniając baronowe wzmocnienie.

Następne minuty obfitowały w walki, których wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. W końcu PRIDE udało się zdobyć duszę Piekielnego Smoka, która bardzo pomogła im w walce o wzmocnienie gwarantowane przez Elder Drake’a. Gra trwała jeszcze dobre parę dobrych minut, podczas których Diablo Chairs walczyło zaciekle, ale w starciu o drugiego Starszego Smoka musiało uznać wyższość Orłów, które zdobyło swoje pierwsze punkty w lidze. Z bardzo dobrej strony pokazał się LeQu, który pomimo trudnego startu nieraz był bohaterem walk drużynowych. Ryzykowny wybór, jakim był Sett zdecydowanie opłacił się Rosikowi, który zasłużenie zdobył nagrodę MVP.

Wszystkie dzisiejsze pojedynki oglądać będzie można na Twitchu, YouTube oraz telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat trzeciego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite Rogue, LEC 2019 Summer Split

AGO ROGUE deklasuje devils.one w meczu otwierającym trzeci sezon Ultraligi!

W starciu otwierającym trzeci sezon Ultraligi AGO ROGUE mierzyło się na zwycięzców poprzedniego sezonu, devils.one. Zgodnie z przewidywaniami połączon...