Izako Boars kontynuuje testy, lista sprawdzanych zawężona do pięciu nazwisk

Od kilku tygodni Izako Boars prowadzi testy, których celem jest odbudowanie dywizji CS:GO. Ta obecnie liczy bowiem tylko dwa nazwiska, co oznacza, że organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego potrzebuje aż trzech nowych nabytków. Niemniej kandydatów nadal jest pięciu.

Pięciu, bo tyle osób przetrwało pierwszy etap. Wśród nich znaleźli się m.in. Kamil „siuhy” Szkaradek, Hubert „Szejn” Światły oraz Wojciech „Prism” Zięba, którzy pomagali popularnym Dzikom podczas otwartych eliminacji do DreamHack Open Leipzig 2020. Z kolei Piotr „avis” Świerzyna i Adrian „frox” Drozd byli sprawdzani od zaledwie pięciu dni, ale najwyraźniej to przekonało ekipę, by dać im kolejną szansę na wywalczenie permanentnego angażu.

Z marzeniami o grze w barwach Izako Boars pożegnało się natomiast czterech zawodników – Łukasz „azizz” Kałkowski, Igor „ewrzyn” Olszewski, Przemek „pr3e” Lechowicz oraz Maciej „destroj” Deorocki. Ich w kolejnej fazie testów już na pewno nie zobaczymy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Nowy skład Illuminar Gaming miażdży AVEZ w Ultralidze

Jeżeli nowy skład Illuminar Gaming będzie w tym sezonie prezentować się tak, jak w meczu z AVEZ Esport, to mało kto będzie w stanie stanąć na ich drod...