fot. Valve

Poznaj misje 11. tygodnia operacji Shattered Web

Poprzednie misje operacji Shattered Web zrobione? Oby, bo właśnie Valve wprowadziło na serwery Counter-Strike’a: Global Offensive kolejną porcję zadań, za które naturalnie otrzymamy nowe gwiazdki. Ale najpierw musimy zmierzyć się z tym, co przygotowali dla nas twórcy.

A przygotowali jedenasty tydzień, który otrzymał nazwę „Suchy żar”. Tym razem wyzwania ominęły tryb Turniejowy, więc nie musicie się martwić, że konieczność skupiania się na jakimś aspekcie wpłynie na waszą rangę. Dużo do roboty będzie za to w spotkaniach casualowych, gdzie będziemy musieli wykazać się umiejętnością strzelania z pistoletów oraz rzucania granatów. Co odważniejsi mogą wkroczyć do Strefy Zagrożenia, by wyeliminować dziesięciu przeciwników. Jeśli jednak zależy wam na największych nagrodach, tj. na trzech gwiazdkach, przygotujcie się na długą zabawę z Deathmatchami, bo to właśnie tam będziecie musieli zdobyć aż 200 fragów. A to tylko część misji – pełną listę prezentujemy poniżej:

Jedenasty tydzień

 • Łatwizna:
  Zabij 10 wrogów za pistoletu Tec-9 lub Five-Seven w trybie Uproszczonym na mapie Dust2 – 1 gwiazdka
 • Uwaga na palce:
  Zabij 20 wrogów za pomocą ładunku wyważającego w trybie Obrońca na mapie Dust2 – 1 gwiazdka
 • Podgrzej wstępnie piec do 150 stopni:
  Zadaj 300 punktów obrażeń za pomocą granatów w trybie Uproszczonym na mapie Mirage – 2 gwiazdki
 • Gorący pustynny wiatr:
  Zabij 10 wrogów w trybie Strefa Zagrożenia – 2 gwiazdki
 • Robi się gorąco:
  Wygraj 16 rund w trybie Skrzydłowy na mapie Shortdust – 3 gwiazdki
 • Spalona ziemia:
  Zabij 200 wrogów w trybie Deathmatch na mapie grupy Delta – 3 gwiazdki

Przypomnijmy, że Operacja Shattered Web ma potrwać co najmniej 16 tygodni, niemniej termin jej zakończenia pozostaje na ten moment nieznany. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MaNa

Znamy drabinki Ro76 turnieju SC2 na IEM Katowice. Czy któryś z Polaków dołączy do Elazera?

Jak na razie tylko jeden z naszych rodaków ma zagwarantowane miejsce w fazie grupowej turnieju StarCrafta II podczas Intel Extreme Masters Katowice 20...