STS
fot. Riot Games

AGO ROGUE i K1ck wciąż bez porażki w Ultralidze

Za nami kolejny, trzeci już dzień obecnego sezonu Ultraligi. Z jego przebiegu najbardziej zadowoleni mogą być gracze oraz fani AGO ROGUE i K1ck eSports Club. Obie te formacje obroniły swoje miejsce na szczycie tabeli, jednocześnie przedłużając swoją serię zwycięstw do trzech. W pierwszym wtorkowym meczu AGO ROGUE pokonało piratesports, pogrążając tym samym Piratów na ostatnim […]

Za nami kolejny, trzeci już dzień obecnego sezonu Ultraligi. Z jego przebiegu najbardziej zadowoleni mogą być gracze oraz fani AGO ROGUE i K1ck eSports Club. Obie te formacje obroniły swoje miejsce na szczycie tabeli, jednocześnie przedłużając swoją serię zwycięstw do trzech.

W pierwszym wtorkowym meczu AGO ROGUE pokonało piratesports, pogrążając tym samym Piratów na ostatnim miejscu w tabeli. Podopieczni Fryderyka „Veggiego” Kozioła w dalszym ciągu nie odnieśli ani jednego zwycięstwa i choć trudno było oczekiwać, że będzie ono miało miejsce akurat w meczu z akademią Rogue, to sam fakt trzech porażek z rzędu może sugerować, że coś jest nie tak. Nieszczęśliwy los Michała „Roisona” Dubiela i spółki podzieliło AVEZ Esport, które przegrało z Diablo Chairs i również legitymuje się niechlubnym zerem przy liczbie zwycięstw.

Zgoła inaczej sprawa ma się z K1ck eSports Club – Łukasz „Puki style” Zygmunciak i kompani w meczu na szczycie pokonali Illuminar Gaming, dzięki czemu wciąż mają czyste konto razem z AGO ROGUE. iHG natomiast musi zadowolić się na razie trzecim miejscem w zestawieniu, a warto mieć na uwadze, że kolejnym rywalem Jessego „Jesiza” Le i spółki będzie drugi z liderów, czyli zespół Pawła „Czekolada” Szczepanika. Zwycięstwo stało się też udziałem devils.one – obrońca tytułu pokonał po długim starciu PRIDE i zepchnął Orły do dolnej części tabeli.

Wyniki wtorkowych meczów Ultraligi:

4 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 piratesports BO1
18:30 devils.one 1:0 PRIDE BO1
19:30 Illuminar Gaming 0:1 K1ck eSports Club BO1
20:30 AVEZ Esport 0:1 Diablo Chairs BO1

Aktualna klasyfikacja grupowa:

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 3 3 0 100%
1. K1ck eSports Club 3 3 0 100%
3. Illuminar Gaming 3 2 1 67%
3. devils.one 3 2 1 67%
5. PRIDE 3 1 2 33%
5. Diablo Chairs 3 1 2 33%
7. AVEZ Esport 3 0 3 0%
7. piratesports 3 0 3 0%

Już w środę od 17:30 kolejne mecze w ramach Ultraligi. Na początek Illuminar Gaming zmierzy się z kolejną niezwyciężoną dotychczas formacją, czyli AGO ROGUE. Następnie o pierwszą wygraną powalczą Diablo Chairs i piratesports, a tuż po nich na Summoner’s Rift zobaczymy PRIDE oraz AVEZ Esport. Drugą kolejkę zwieńczy pojedynek K1ck eSports Club z devils.one. Pełny harmonogram, wyniki wszystkich już rozegranych meczów oraz inne informacje dotyczące trzeciego sezonu Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Diablo Chairs niszczy AVEZ w ostatnim meczu trzeciego dnia Ultraligi

Harmonogram Ultraligi zaraz po derbach góry tabeli zabrał nas sam jej dół. W ostatnim meczu pierwszego dnia drugiej kolejki oko w oko stanęły zespoły,...