Virtus.pro
fot. DreamHack/Alex Maxwell

Zespół MICHA z zaproszeniem do zamkniętych eliminacji do nowej ligi CS:GO

W środę poznaliśmy wreszcie więcej szczegółów na temat nowej ligi CS:GO, która porzuciła roboczą nazwę B Site, by od teraz stać się znana jako FLASHPOINT. Określono format, rozpisano eliminacje, skupmy się więc na tych drugich, bo i jest o czym mówić.

Należy wszak wspomnieć, że organizatorzy rozesłali już zaproszenia do zamkniętego etapu kwalifikacji w Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. A jest to o tyle istotne, że swoją przepustkę otrzymał też Team Envy, którego członkiem od niedawna jest Michał „MICHU” Müller. Ekipa Polaka znalazła się obok takich formacji, jak Chaos Esports Club czy eUnited, z którymi stoczy walkę o dwa miejsca na lanowych eliminacjach. Warto jednak zauważyć, że poniższe listy nie są pełne, bo do każdego regionu dołączy po osiem ekip wyłonionych na drodze otwartych turniejów kwalifikacyjnych.

Lista zaproszonych prezentuje się następująco:

Ameryka Północna
Chaos Esports Club Team Envy eUnited Mythic
Riot Squad Esports Rugratz Swole Identity Triumph
Ameryka Południowa
Bravos Gaming DETONA Gaming Infinity Esports Isurus
paiN Gaming RED Canids Sharks Esports W7M Gaming

Zamknięte eliminacje do pierwszego sezonu FLASHPOINT odbędą się między 14 a 17 lutego. Rozgrywane będą one w trzech regionach, tj. Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej – z każdego z nich awans do lanowych kwalifikacji zaplanowanych na początek marca uzyskają po dwie najlepsze drużyny.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia.... Valve banuje dziesięciu Polaków za ustawianie spotkań!

Szósty dzień lutego 2015 roku przyniósł nam naprawdę zatrważającą informację. To właśnie wtedy Valve zbanowało czternastu zawodników, wśród których zn...