fot. ESL/Adam Łakomy

Jastrzębie kontra Jednorożce. Pierwszy mecz AGO w 33. sezonie ESEA MDL

Illuminar Gaming i Wisła All in! Games Kraków swój debiut w 33. sezonie ESEA Mountain Dew League mają już za sobą. Teraz pora na trzecią polską formację, x-kom AGO, która dziś stanie naprzeciwko Unicorns of Love.

x-kom AGO vs Unicorns of Love
19:00 (BO1)

Była drużyna Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego to beniaminek, który ma na swoim koncie już dwie porażki. W poniedziałek podopieczni niemieckiej organizacji zostali pokonani przez miksowe Demolition Crew, wczoraj zaś musieli uznać wyższość Movistar Riders. Co więcej, w żadnym z tych spotkań nie zdobyli więcej nić pięć rund, co nie jest zbyt dobrym prognostykiem na przyszłość. Wobec tego to właśnie AGO przystąpi do meczu jako zdecydowany faworyt, chociaż trudno też powiedzieć, w jakim konkretnie składzie popularne Jastrzębie zameldują się na serwerze. Przypomnijmy, że podczas pierwszych eliminacji do Minora ekipę niespodziewanie wspierał nastoletni Maciej „f1ku” Miklas, który i tym razem jest anonsowany przez HLTV. W międzyczasie do zespołu powrócił jednak jego kapitan, Damian „Furlan” Kisłowski, który zagrał w drugim turnieju kwalifikacyjnym przed Minorem.

Mecz x-komu AGO z Unicorns of Love wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 33. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jedenastu Polaków kontynuuje grę w pierwszych eliminacjach do FLASHPOINT

Po inauguracyjnym dniu pierwszych otwartych eliminacji do FLASHPOINT Season 1 w grze o awans do kolejnego etapu pozostało jedenastu Polaków. Nie było...