fot. DreamHack/Adela Sznajder

Virtus.pro rozważa zmianę w składzie CS:GO?

W połowie grudnia Virtus.pro podjęło współpracę z byłymi zawodnikami AVANGAR, którzy zajęli miejsce polskiego składu CS:GO pod przodownictwem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Niemniej międzynarodowa piątka jak dotąd wyłącznie rozczarowywała, co rozpoczęło dyskusję na temat ewentualnych roszad kadrowych.

Zmiany w szeregach Niedźwiedzi rzeczywiście mogą wisieć w powietrzu. Zdaniem Alexeya „OverDrive’a” Birukova znana organizacja przymierza się do zakontraktowania Davida „n0rb3r7a” Danieliana. Osiemnastolatek jest obecnie częścią Syman Gaming, do którego w październiku ubiegłego roku został wypożyczony z Winstrike Teamu. Właśnie pod banderą Winstrike zawodnik wystąpił na swoim jedynym Majorze, Intel Extreme Masters Katowice 2019, gdzie on i jego koledzy polegli już w pierwszej fazie rozgrywek. Jeżeli n0rb3r7 faktycznie dołączy do Virtus.pro, w maju będzie mógł pokusić się o poprawę tego wyniku w ramach ESL One Rio 2020 Major Championship, gdyż rzekomo zainteresowana jego usługami drużyna ma zagwarantowany udział w brazylijskim turnieju.

OverDrive nie zaznaczył, który z aktualnych reprezentantów VP stanie się ofiarą nadchodzącej rotacji. Sytuacja powinna wyklarować się w najbliższych dniach, bowiem pod koniec miesiąca ekipa zawita na Górny Śląsk, gdzie rozgrywana będzie tegoroczna odsłona Intel Extreme Masters Katowice.

Dla przypomnienia skład Virtus.pro prezentuje się następująco:

  • Timur „buster” Tulepov
  • Alexey „qikert” Golubev
  • Ali „Jame” Djami
  • Sanjar „SANJI” Kuliev
  • Dauren „AdreN” Kystaubayev
  • Dastan „dastan” Akbaev – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CS:GO z najwyższą w historii liczbą jednocześnie grających!

W kwietniu 2016 roku w Counter-Strike'a: Global Offensive jednocześnie bawiło się aż 850 485 osób, co do dziś pozostawało najwyższą liczbą w historii....