STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Polacy poznali rywali podczas zamkniętych eliminacji do FLASHPOINT

Dla lwiej większości Polaków przygoda z eliminacjami do europejskiego Minora dobiegła już końca, nie oznacza to jednak, że w najbliższym czasie nie będą mieli oni, o co walczyć. Wielkimi krokami zbliża się przecież kolejny etap walki o udział w inauguracyjnej edycji FLASHPOINT.

Podczas zamkniętego turnieju eliminacyjnego zobaczymy w akcji aż 22 naszych rodaków! Mogło być więcej, ale ostatecznie Sprout Pawła „dychy” Dychy oraz Team Envy Michała „MICHA” Müllera niespodziewanie wycofały się z rywalizacji. Niemniej mimo to polskich graczy CS:GO w międzynarodowych zespołach nie zabraknie, bo do walki przystąpi chociażby Team Secret. Ekipa Filipa „TUDSONA” Tudeva zmagania rozpocznie od pojedynku z Copenhagen Flames. Z kolei Sebastian „NEEX” Trela i jego SMASH Esports na inaugurację podejmą pro100, podopiecznych organizacji słynnego Danyly „Zeusa” Teslenki.

CZYTAJ TEŻ:
Ostatnie kwalifikacje do FLASHPOINT mało łaskawe dla polskich drużyn

Ponadto w stawce znalazły się aż cztery w pełni polskie drużyny. Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czekać będzie na AVEZ Esport, które już w pierwszym meczu będzie musiało poradzić sobie z HellRaisers. Ciekawe zapowiada się też pojedynek Illuminar Gaming z 1WIN, którym dowodzi Sergey „starix” Ischuk – tym bardziej że nadal nie ma pewności, w jakim składzie iHG zamelduje się na serwerze. A co dalej? Dalej mamy x-kom AGO, który stanie naprzeciwko świeżo upieczonych reprezentantów Tricked Esport. Nie można też zapomnieć o robin hoodach. Pierwszą przeszkodą na ich drodze będzie mało znane No Limit Gaming.

Pary pierwszej rundy eliminacji prezentują się następująco:

Team Spirit vs E-Gaming robin hoodzi vs No Limit Gaming
Juggernauts vs Sinners Esports Endpoint vs Winstrike Team
Hard Legion Esports vs Team Unique Gambit Youngsters vs sAw
Copenhagen Flames vs Team Secret x-kom AGO vs Tricked Esport
pro100 vs SMASH Esports Syman Gaming vs Salamander Gaming
SKADE vs Team Singularity HellRaisers vs AVEZ Esport
Movistar Riders vs Cream Esports HAVU Gaming vs Nexus Gaming
Team GamerLegion vs Team Heretics Illuminar Gaming vs 1WIN

Zamknięte eliminacje do FLASHPOINT Season 1 odbędą się między 14 a 17 lutego. Ostatecznie awans na lanowy turniej kwalifikacyjny w Los Angeles zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE powiększa przewagę w tabeli Ultraligi, iHG odrabia stratę do rywali

Środa wieczór i humor popsuty, bo właśnie dobiegł końca trzeci tydzień Ultraligi. W krajowym League of Legends działo się przez ostatnie dwa dni całki...