STS
fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

Przyszłość ex-Virtus.pro pod znakiem zapytania. Enigmatyczne wpisy graczy

Niewykluczone, że robin hoodzi, czyli zespół złożony w dużej mierze z byłych graczy Virtus.pro, przestał istnieć. Wskazywałyby na to wpisy opublikowane przez poszczególnych członków zespołu po zakończeniu meczu eliminacyjnego do FLASHPOINT z GamerLegion. Już przed startem spotkania ze Szwedami pojawiły się niepokojące symptomy. Mianowicie, dość niespodziewanie w składzie drużyny nie znalazł się Janusz „Snax” Pogorzelski, którego […]

Niewykluczone, że robin hoodzi, czyli zespół złożony w dużej mierze z byłych graczy Virtus.pro, przestał istnieć. Wskazywałyby na to wpisy opublikowane przez poszczególnych członków zespołu po zakończeniu meczu eliminacyjnego do FLASHPOINT z GamerLegion.

Już przed startem spotkania ze Szwedami pojawiły się niepokojące symptomy. Mianowicie, dość niespodziewanie w składzie drużyny nie znalazł się Janusz „Snax” Pogorzelski, którego awaryjnie zastąpił Michał „crank” Krystyniak. Sam pojedynek zakończył się porażką ex-Virtus.pro wynikiem 0:2, a krótko po nim Tomasz „phr” Wójkcik umieścił w sieci następujący post: – Krótka przygoda z Robinami właśnie dobiega końca. Nasze zadanie, czyli rozdanie wszystkich punktów z rankingu potrzebującym, uważam za zakończone pomyślnie. Poprosiliśmy 23-latka o rozwinięcie wypowiedzi, ale na razie odmówił on komentarza.

CZYTAJ TEŻ:
robin hoodzi bez Snaxa odpadają z eliminacji do FLASHPOINT

W międzyczasie swój wpis umieścił także Paweł „byali” Bieliński, którego treść także może wskazywać na rozpad zespołu:

Z kolei Kamil „kamil” Kamiński odniósł się do absencji Snaxa, odpowiadając na komentarz jednego z kibiców. – Bo jak się dowiaduję 5 minut przed kwalifikacjami, że nie mamy z kim grać i cała drużyna jest wkurwiona, to się odechciewa. I z tym was zostawię – stwierdził 24-latek. Niemniej na ten moment los zespołu pozostaje nieznany, bo żaden z graczy nie potwierdził wprost, iż do definitywny koniec zespołu, choć wiele wskazuje, że faktycznie może się tak stać, co byłoby zaskakujące m.in. z uwagi na fakt, że ekipa dopiero co szukała organizacji i posiada miejsce w ESEA Mountain Dew League.

Dla przypomnienia skład ex-Virtus.pro prezentował się dotychczas następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Tomasz „phr” Wójcik
  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Paweł „byali” Bieliński
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

robin hoodzi bez Snaxa odpadają z eliminacji do FLASHPOINT

Kolejny polski zespół pożegnał się z marzeniami o występach w inauguracyjnym sezonie FLASHPOINT. Tym razem padło na robin hoodów, którzy bez Janusza "...