fot. DreamHack/Joao Ferreira

Nieoficjalnie: x-kom AGO zainteresowane pozyskaniem oskarisha

Decyzja sztabu szkoleniowego x-kom AGO o tymczasowym odsunięciu od składu Miłosza „mhL-a” Knasiaka nie przeszła bez echa na polskiej scenie CS:GO. Niemniej cała sytuacja okazała się być tylko burzą w szklance wody, gdyż po „nadrobieniu zaległości w szkole” snajper został przywrócony do głównej piątki, która, według naszych informacji, zostanie jeszcze przeorganizowana. 

Z naszych ustaleń wynika, że działacze Jastrzębi są zainteresowani pozyskaniem Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, który w zeszłym tygodniu niespodziewanie trafił na ławkę rezerwowych Illuminar Gaming. W nowej drużynie Stenborowski miałby odpowiadać za dowodzenie na serwerze, co od września było w gestii Patryka „Sidneya” Koraba. Pod batutą Sidneya rodzimy zespół dotarł do finału ostatnich ESL Mistrzostw Polski oraz wygrał piąty sezon rozgrywek od LOOT.BET, ale jeśli transfer oskarisha udałoby się sfinalizować, to Korab wylądowałby poza podstawowym składem.

CZYTAJ TEŻ:
oskarish o przeniesieniu na ławkę iHG: Kompletnie się tego nie spodziewałem

Podstawowy skład AGO w wyniku planowanych roszad miałby również opuścić Eryk „leman” Kocęba. Kandydatem do zastąpienia lemana jest inny członek wybranej we wrześniu sześcioosobowej kadry, Maciej „F1KU” Miklas. Nastolatek został włączony do podstawowej piątki na czas pierwszych oraz czwartych otwartych eliminacji do Minora, zbierając za swoje występy liczne pochwały. Teraz organizacja chciałaby zagwarantować Miklasowi więcej okazji do gry, obsadzając nim fotel należący dotychczas do lemana.

Jeśli nasze informacje się potwierdzą, skład x-kom AGO wyglądał będzie następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Dominik „GruBy” Świderski 
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Miłosz „mhL” Knasiak
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
  • Eryk „leman” Kocęba – rezerwa
  • Patryk „Sidney” Korab – rezerwa
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Weteran kontra wschodząca gwiazda. Dziś w Ultralidze m.in. starcie niQa z Czajkiem

Do następnych meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Starego Kontynentu jeszcze kilka dni, ale na szczęście dawkę emocji związanych z League of Le...