STS
fot. twitter.com/k1ckesports

K1ck pokonuje Diablo Chairs w meczu otwierającym siódmą kolejkę Ultraligi

W meczu otwierającym ostatni dzień pierwszej połowy trzeciego sezonu Ultraligi zmierzyły się ze sobą drużyny znajdujące się na dwóch przeciwległych końcach tabeli. Po sześciu meczach K1ck obsadziło pozycję wicelidera, zaś Diablo Chairs było „czerwoną latarnią” ligi. Zgodnie z przewidywaniami w bezpośrednim starciu triumfowali podopieczni Pawła „Delorda” Szabli, choć DC długo walczyło jak równy z równym.

K1ck eSports Club
1:0 Diablo Chairs
iBo
Soraka
Unknown
Cho’Gath
Shlatan
Jarvan IV
CrAzY
Rek’Sai
Matisław
Ekko
Fresskowy
Syndra
Puki style
Kai’Sa
itzRenifer
Aphelios
Raxxo
Leona
Blue45ty
Nautilus

To, co trzeba oddać Diablo Chairs, to fakt, że pomimo okupowania dolnych rejonów tabeli jest to drużyna z określonym charakterem. Zawodnicy tej formacji w ostatnim czasie odnosili więcej porażek niż sukcesów, ale zawodnikom pokroju Adama „CrAzY’ego” Fedoruka czy Marcina „Unkowna” Kubickiego nie można odmówić sporego bagażu doświadczeń i umiejętności. Te mogliśmy obserwować już od samego początku spotkania, kiedy to CrAzY przelał pierwszą krew podczas udanego ganka na dolnej alei. Drobna przewaga wykreowana przez młodego dżunglera była skrzętnie wykorzystywana przez Diablo Chairs, jednak do czasu. K1ck mające w swoich szeregach wielu weteranów polskiej sceny, będących prawdziwymi ekspertami w aspektach gry makro, dało radę wysunąć się na prowadzenie, które zostało przypieczętowane zdobyciem Barona w 38. minucie. Chwilę później, w następstwie quadra killa wywalczonego przez Łukasza „Puki style’a” Zygmunciaka, obserwowaliśmy wybuch czerwonego Nexusa.

CZYTAJ TEŻ:
Diablo Chairs wzmacnia się na rundę rewanżową Ultraligi. Blue45ty zasili szeregi organizacji

Dzięki temu zwycięstwu K1ck zakończyło pierwszą połowę fazy zasadniczej trzeciego sezonu Ultraligi z pięcioma zwycięstwami i dwiema porażkami. Diablo Chairs z kolei zdołało wygrać tylko jeden mecz i z pewnością kolejny dzień zmagań skończą na ostatnim miejscu. Wszystkie mecze Ultraligi możecie oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, kanale YouTube oraz Twitch.tv. Zapraszamy również do sprawdzenia naszej relacji tekstowej, gdzie znajdziecie wyniki wszystkich spotkań, tabelę i wiele innych, ciekawych informacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MOLSI: Musimy odejść od tego, że szukamy idealnych graczy i skupić się na tych mniej widocznych

W ostatnim czasie AVEZ Esport znalazło się na ustach wszystkich entuzjastów polskiego Counter-Strike'a. Niepozorna drużyna, na którą nikt nie stawiał,...