fot. devils.one/Wiki Wójcik

Ultraliga: Piekielne derby raz jeszcze dla devils.one. Sinmivak i spółka pokonują DCH

Za nami kolejne emocjonujące spotkanie w Ultralidze. Po raz kolejny bowiem byliśmy świadkami powrotu do gry mimo nieciekawej sytuacji. Co prawda tym razem devils.one nie było w aż tak krytycznym położeniu, ale nie można przejść obojętnie wobec wczesnej fazy gry wygranej przez Diablo Chairs i co ważniejsze występu Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego, który pokazał się co najmniej z bardzo dobrej strony.

Diablo Chairs
0:1 devils.one
Unknown
Gangplank
Sinmivak
Vladimir
CrAzY
Olaf
Bruness
Gragas
Fresskowy
Nautilus
Czajek
Cassiopeia
itzRenifer
Aphelios
Bullet
Miss Fortune
Blue45ty
Zilean
Pyrka
Braum

Pierwsze zabójstwo oglądaliśmy w siódmej minucie – Robert „Bullet” Pruchniewski za długo został osamotniony na linii, co skrzętnie wykorzystali jego rywale, a śmiertelny cios zadał Marcin „Unknown” Kubicki swoją Kanonadą. DCH nie zwalniało tempa i w kolejnych minutach zniszczyło wieżę na topie z pomocą Herolda, zgarnęło drugą eliminację, a następnie zburzyło również pierwszą strukturę na bocie. To wysunęło zespół Unknowna na wyraźne prowadzenie, które w czternastej minucie wynosiło trzy i pół tysiąca złota. Pewnym pocieszeniem dla devils.one mogły być dwa smoki żywiołów, ale mimo to warunki wciąż dyktowało Diablo Chairs.

CZYTAJ TEŻ:
Z niemałymi problemami, ale jest zwycięstwo. AGO ROGUE wciąż niepokonane w Ultralidze

Z czasem deficyt w złocie był coraz mniejszy, aż wreszcie wynosił on niespełna tysiąc, co po upływie dwudziestej minuty nie było już aż tak druzgocące dla DV1. Jakby tego było mało, w 25. minucie świetną inicjacją popisał się Sinmivak, który praktycznie w pojedynkę pozbył się większości rywali, a po pozbyciu się wszystkich devils.one mogło spokojnie skupić się na Nashorze. Z fioletowym wzmocnieniem zniszczyło wszystkie wieże wewnętrzne DCH, a w 33. minucie po kolejnym ataku Ruckiego powstrzymało rywali przed zdobyciem Nashora. Na rozstrzygnięcie musieliśmy poczekać już tylko kilka minut, bo po kolejnym teamfighcie było już jasne, że zwycięstwo powędruje na konto devils.one.

W kolejnym dzisiejszym spotkaniu zobaczymy Illuminar Gaming i piratesports. Transmisja z Ultraligi dostępna jest na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mystiques, EXCEL, LEC 2019 Spring Week 9

Z niemałymi problemami, ale jest zwycięstwo. AGO ROGUE wciąż niepokonane w Ultralidze

Chyba nikt nie spodziewał się, że AGO ROGUE będzie dziś walczyło z AVEZ Esport jak równy z równym. W początkowych minutach Ośmiornice były nawet górą,...