fot. Riot Games

Illuminar nie zawodzi – Kikis i spółka pokonują piratesports w Ultralidze

Uczestnicy Ultraligi jak na razie serwują nam dzisiaj nie lada emocje. Nie inaczej było w starciu piratesports z Illuminar Gaming – po udanej wczesnej fazie w wykonaniu ekipy Mateusza „Kikisa” Szkudlarka iHG zwycięstwo zaczęło wymykać się z rąk graczy iHG, ale koniec końców udało im się postawić kropkę nad i.

piratesports
0:1 Illuminar Gaming
Konektiv
Sett
MeLoNiK
Ornn
behave
Sejuani
Kikis
Lee Sin
Roison
Vel’Koz
niQ
LeBlanc
Keduii
Aphelios
Unforgiven
Kai’Sa
Sedrion
Rakan
Jesiz
Nautilus

Na pierwsze ofiary walki musieliśmy się trochę naczekać, ale nie znaczy to, że na Summoner’s Rifcie nie działo się nic. Bardziej aktywne było Illuminar Gaming, które położyło swoje ręce zarówno na smoku, jak i Heroldzie. Nawet mimo oddania pierwszej krwi na konto Piratów teleportacje iHG obróciły losy walki i koniec końców to Illuminar było wciąż na prowadzeniu. Na domiar złego dla piratesports w 13. minucie podopieczni Michała „Flasha” Kosickiego zniszczyli dwie wieże na topie i wizja ich sukcesu była coraz wyraźniejsza.

CZYTAJ TEŻ:
Piekielne derby raz jeszcze dla devils.one. Sinmivak i spółka pokonują DCH

piratesports nie złożyło jednak broni i w kolejnych minutach nie tylko odpierało ataki Illuminar, ale też wygrywało w teamfightach i to mimo dość wyraźnego deficytu w złocie. Dopiero w 27. minucie sytuacja stała się bardziej klarowna – wówczas Sebastian „niQ” Robak wyłączył wrogiego botlanera, co umożliwiło kompanom Polaka podjąć łatwego Barona. Fioletowe wzmocnienie okazało się gwoździem do trumny Piratów, którzy nie byli w stanie dłużej się bronić i tuż po upływie pół godziny gry mogli tylko bezradnie przyglądać się eksplozji swojego Nexusa.

Za kilka minut rozpocznie się ostatni pojedynek czwartej kolejki zmagań od Polsat Games, w którym zobaczymy PRIDE oraz K1ck eSports Club. Po więcej informacji dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej, dostępnej po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ultraliga: Piekielne derby raz jeszcze dla devils.one. Sinmivak i spółka pokonują DCH

Za nami kolejne emocjonujące spotkanie w Ultralidze. Po raz kolejny bowiem byliśmy świadkami powrotu do gry mimo nieciekawej sytuacji. Co prawda tym r...