fot. x-kom AGO

Internetowe wygrane PACTU i x-kom AGO, ex-Virtus.pro oddaje mecze walkowerem

Obecny tydzień obfituje w spotkania z udziałem polskich graczy CS:GO. Nie inaczej było w Tłusty Czwartek, a na porządnego pączka zasłużyły dziś Actina PACT oraz x-kom AGO. Obie nasze krajowe piątki odniosły zwycięstwa w swoich meczach odpowiednio w ESEA Mountain Dew League Season 33 oraz OGA Counter PIT Season 7.

W akcji, przynajmniej w teorii, mieliśmy zobaczyć dziś także zawodników ex-Virtus.pro, którym ciągle przynależy miejsce na zapleczu ESL Pro League. Niemniej podczas swojego streama Paweł „byali” Bieliński wyraźnie zaznaczał, że najprawdopodobniej on i koledzy nie przystąpią do zaplanowanych na ten wieczór spotkań. I rzeczywiście ani byaliego, ani nikogo innego po polskiej stronie na serwerze nie zobaczyliśmy, w efekcie czego darmowe punkty do ligowej tabli zgarnęły Nemiga Gaming oraz Movistar Riders. Wysiłek w celu odniesienia wygranej musiał za to podjąć PACT, ale był to wysiłek opłacalny, bo ekipie Kacpra „darko” Ściery udało się sięgnąć po triumf w konfrontacji z Teamem Singularity, zapisując tym samym na swojego konto trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie rozgrywkowym.

CZYTAJ TEŻ:
Giełda nazwisk wartościowych, czyli wolni polscy gracze CS:GO

Graczom PACTU wczoraj po raz drugi w play-offach OGA Counter PIT powinęła się noga, przez co w grze o końcowy triumf została już tylko jedna formacja znad Wisły – x-kom AGO. Jastrzębie pokazały jednak, że nie zamierzają iść w ślady swoich rodaków, tylko dzielnie bronić honoru rodzimych ekip w internetowych rozgrywkach. Maciej „F1KU” Miklas i spółka ograli w dzisiejszym meczu Nemigę wynikiem 2:0 po w miarę zaciętych mapach – pierwsza zakończyła się po 28, a druga po 29 rundach. Tym samym ESL wicemistrzowie Polski awansowali do finału górnej drabinki, przez co są już pewni miejsca na podium turnieju.

Komplet środowych wyników prezentuje się następująco:

20 lutego

ESEA Mountain Dew League Season 33

16:00 ex-Virtus.pro 0:1 Nemiga Gaming walkower
19:00 ex-Virtus.pro 0:1 Movistar Riders walkower
19:00 Actina PACT 16:10 Team Singularity Nuke

OGA Counter PIT Season 7

18:00 x-kom AGO 2:0 Nemiga Gaming Mirage 16:12
Nuke 16:13

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 33. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ultraliga wzywa. Zapowiedziano kwalifikacje do 4. sezonu

Połowa fazy zasadniczej trzeciego sezonu Ultraligi już za nami, podobnie zresztą jak i pierwsze spotkania rundy rewanżowej. Nie może więc dziwić, iż o...