STS
fot. devils.one

Czy Piraci znów okażą się zbyt silni dla Diabłów? Startuje piąta kolejka Ultraligi

Runda rewanżowa trzeciego sezonu Ultraligi trwa w najlepsze, a dziś drużyny będą miały kolejną okazję, aby odpłacić się swoim rywalom pięknym za nadobne. Przed nami kolejne interesujące pojedynki najlepszych w Polsce zespołów League of Legends, a wśród najciekawszych starć znajdziemy chociażby to z udziałem piratesports oraz devils.one.

piratesports vs devils.one
17:30

Fani piratesports z całą pewnością przeżywają w tym sezonie prawdziwy rollercoaster emocji. Wszak na początku trzeciej odsłony Ultraligi Piraci nie prezentowali się najlepiej, aby w trzecim tygodniu udowodnić, że są w stanie rywalizować jak równy z równym z podopiecznymi Adriana „Zeturala” Dziadkowca. Od tamtego czasu w pirackich szeregach znów zapanował jednak pewien nieład, przez co obniżyła ona loty. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że nawet pomimo ostatniej porażki w bezpośrednim starciu, to devils.one tym razem podejdzie do meczu z podopiecznymi Fryderyka „Veggiego” Kozioła w roli faworyta. Dyspozycja Diabłów z tygodnia na tydzień staje się coraz lepsza, a więc tym razem na pewno zobaczymy inne oblicze tej formacji.

PRIDE vs Illuminar Gaming
18:30

Orły nie wygrały nawet jednej potyczki od niemalże miesiąca. Ostatnie zwycięstwo PRIDE miało przecież miejsce w trakcie inauguracyjnego dnia trzeciego sezonu Ultraligi i nie ulega wątpliwości, że drużyna ta znajduje się aktualnie w strasznym dołku. Nawet ostatnie zmiany w składzie, wprowadzające do niego dwójkę zagranicznych zawodników, nie pomogły graczom Mateusza „Kiao” Sujdaka odbić się od dna i trudno uwierzyć w to, że Illuminar Gaming będzie pierwszą drużyną, która ulegnie odświeżonemu PRIDE. Mimo że iHG wciąż nie potrafi ustabilizować swojej dyspozycji, to i tak jest aktualnie o niebo lepsze niż ekipa Damiana „Dambaja” Bajora i nie powinno mieć problemów z dopisaniem kolejnego punktu na swoje konto.

AVEZ Esport vs K1ck eSports Club
19:30

W ubiegłej kolejce Ultraligi zobaczyliśmy kompletnie inne oblicze AVEZ Esport, które nie tylko uporało się z piratesports, ale także postawiło spory opór liderującemu AGO ROGUE. Zespół Marcina „bucu” Świecha powoli zaczyna pokazywać lepszą formę, która może zaprocentować w ostatnich tygodniach fazy zasadniczej. Jednakże utrzymanie się w strefie premiowanej awansem do play-offów nie będzie należało do łatwych zadań, zwłaszcza że przed AVEZ m.in. starcie z naprawdę mocnym K1ck eSports Club. W minionej kolejce Łukasz „Puki style” Zygmunciak absolutnie miażdżył swoich rywali, będąc filarem swojej ekipy, a więc postawa Mateusza „Treniego” Zabielskiego będzie tutaj wręcz kluczowa.

Diablo Chairs vs AGO ROGUE
20:30

Dzień zmagań zwieńczy za to starcie Diablo Chairs z AGO ROGUE. W przypadku tego spotkania na myśl przychodzi wyłącznie jeden faworyt i jest nim oczywiście formacja Pawła „Woolite’a” Pruskiego, która od samego początku tego sezonu Ultraligi nie daje szans każdemu napotkanemu oponentowi. Nie ulega zatem wątpliwości, że również w meczu z okupującym ostatnie miejsce w zestawieniu Diablo Chairs to akademia Rogue będzie górą. Mimo wszystko w szeregach podopiecznych Bartłomieja „VoVa” Ryla znalazł się nowy wspierający, Maciej „blue45ty” Zaremba, który być może wraz z biegiem czasu zmieni postawę zespołu.

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, a pierwsze spotkanie wystartuje pół godziny później. Więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IEM Katowice 2020

Startuje druga połowa Ro76 IEM Katowice w StarCraft 2

W fazie grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2020 w StarCraft 2 pozostało już tylko sześć miejsc. Walczyć o nie będzie 32 zawodników rozstawionych...