fot. devils.one/Wiki Wójcik

Abordaż zakończony niepowodzeniem. piratesports ulega devils.one w Ultralidze!

Za nami inauguracyjne spotkanie piątej kolejki Ultraligi. Po raz kolejny w akcji zobaczyliśmy wiceliderów tabeli, czyli zawodników devils.one, którzy tym razem podejmowali piratesports. Zgodnie z predykcjami formacja Mateusza „Czajka” Czajka raz jeszcze pokazała swoją wyższość i po wyrównanym i pełnym wrażeń pojedynku zanotowała siódme zwycięstwo w tym sezonie.

devils.one
1:0 piratesports
Sinmivak
Vladimir
Konektiv
Sett
Bruness
Jarvan IV
behave
Lee Sin
Czajek
Ornn
Roison
Corki
Bullet
Kai’Sa
Keduii
Ezreal
Pyrka
Nautilus
Sedrion
Yuumi

Na pierwsze emocje nie przyszło nam długo czekać, bo już w trzeciej minucie Diabły postanowiły wyeliminować Ezreala pod jego wieżą, co skończyło się fatalnie dla tej ekipy i finalnie oddała ona dwa zabójstwa na konto Piratów, zgarniając zaledwie jedną eliminację. Wkrótce jednak podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca zrehabilitowali się i nie dość że wyrównali stan zabójstw, to na dodatek wyszli na prowadzenie w złocie. Wszystko to jednak poszło na marne w 16. minucie, kiedy devils.one zostało zmiażdżone w walce drużynowej, tracąc trzech graczy, smoka oraz wieżę. Po kilku minutach scenariusz się powtórzył i raz jeszcze zespół Michała „Roisona” Dubiela zaskoczył swoich rywali, zdobywając cenne eliminacje, a także fioletowe wzmocnienie. 

Mimo sporych problemów Diabły nie miały zamiaru ulec swojemu przeciwnikowi. Przekonaliśmy się o tym w 26. minucie, kiedy Czajek i spółka zdobyli dwa zabójstwa, wygrywając potyczkę i nieco wybijając piratesports z rytmu. Niedługo po tym Piraci zdobyli drugiego Barona, który, jak się okazało, na wiele się nie zdał, bo w 31. minucie Diabły ruszyły do kontrataku, zgarniając ace’a i pozbawiając rywala inhibitora na środku. Decydujące starcie nastąpiło cztery minut później, gdy drużyna Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego wyłapała Ezreala, a także dwóch innych graczy, co ostatecznie dało jej zwycięstwo.

CZYTAJ TEŻ:
Ultraliga wzywa. Zapowiedziano kwalifikacje do 4. sezonu

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed Majorem do CS:GO trafią naszywki z logo drużyn i autografami zawodników?

Opublikowana dziś rano aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive wprowadziła kolejny po naklejkach na broń czy graffiti element graficzny, którym...