STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Sensacja w Ultralidze. Diablo Chairs miażdży iHG i pozostaje w walce o play-offy!

Drugi dzisiejszy mecz przyniósł nam sporą sensację – Diablo Chairs pozostaje w walce o play-offy trzeciego sezonu Ultraligi. Zespół Adama „CrAzYego” Fedoruka pokazał się ze świetnej strony, stawiając wszystko na jedną kartę i zaskakując faworyta tego spotkania, Illuminar Gaming, ostatecznie zdobywając bardzo ważne zwycięstwo.

Diablo Chairs 1:0 Illuminar Gaming
Unknown
Camille
MeLoNiK
Aatrox
CrAzY
Lee Sin
Kikis
Gragas
Fresskowy
Syndra
niQ
LeBlanc
itzRenifer
Ezreal
Unforgiven
Miss Fortune
Blue45ty
Tahm Kench
Jesiz
Morgana

Pierwszą Krew przelał Marcin „Unknown” Kubicki, który ukarał Kikisa próbującego podkraść niebieskie wzmocnienie. Mimo że szybko iHG przystąpiło do kontrataku i zgarnęło zabójstwo, to inicjatywa wciąż była po stronie DCH, które dysponowało już trzema eliminacjami na swoim koncie. To jednak nie był koniec, bo w kolejnych minutach Diablo Chairs zaczynało coraz bardziej dominować, wygrywając wszystkie pomniejsze potyczki, a także deklasując rywali pod względem zniszczonych wież i zdobytych smoków.

Jeszcze przed 20. minutą iHG było w gigantycznych tarapatach, bo ich rywal szturmował już ich bazę. Co więcej, rywale czuli się bardzo pewnie, co pokazywał w szczególności Unknown, który zdobywał solowe zabójstwa, siejąc postrach w szeregach wroga. W 21. minucie CrAzY i spółka pozyskali fioletowe wzmocnienie, zyskując już prawie dziesięć tysięcy złota przewagi. To z kolei pozwoliło Diablo Chairs na zniszczenie dwóch inhibitorów wroga, a także wyeliminowanie trzech graczy iHG, co ostatecznie pogrzebało wyżej notowany zespół.

CZYTAJ TEŻ:
devils.one po świetnym comebacku wygrywa batalię z AVEZ w Ultralidze

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Selfie w Teamie Vitality?

Wygląda na to, że Marcin "Selfie" Wolski po kilku miesiącach przerwy wróci do profesjonalnej gry. I to nie dla byle jakiej formacji, bo samego uczestn...