fot. ESL/Stephanie Lieske

Azjatycki Minor CS:GO w komplecie – TYLOO ostatnim uczestnikiem imprezy

Poznaliśmy wszystkich uczestników azjatyckiego Minora poprzedzającego ESL One Rio Major 2020. Listę ośmiu drużyn, które na przełomie kwietnia i maja powalczą o przepustkę na główną imprezę, uzupełniło TYLOO.

Ekipa HaoWena „somebody’ego” Xu miejsce na Minorze mogła zagwarantować sobie już wczoraj, natomiast uległa ViCi Gaming w finale drabinki wygranych chińskich kwalifikacji. Jedna z czołowych ekip w regionie musiała odłożyć świętowanie na później i czekać na rozstrzygnięcia pozostałych spotkań, które miały określić, z kim przyjdzie jej się zmierzyć. Prawo gry w meczu decydującym o awansie na Minora wywalczyło sobie EHOME reprezentowane m.in. przez ZhengHao „DANK1NGa” Lyu. Sam decydujący pojedynek był dość jednostronny – wyżej notowana formacja wygrała kolejno do siedmiu oraz dwunastu, co dało jej awans na zawody w Rio, na których pojawią się między innymi Renegades czy ORDER.

Pełna lista uczestników azjatyckiego Minora wygląda następująco: 

Camel Riders Lucid Dream Mazaalai ORDER
Renegades TIGER TYLOO ViCi Gaming

Azjatycki Minor odbędzie się w dniach od 26 kwietnia do 2 maja. Dwie najlepsze drużyny zapewnią sobie występ na brazylijskim Majorze, z kolei trzecia ekipa będzie mogła tego dokonać poprzez turniej Play-in.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mantuu wciąż w walce o europejskiego Minora. OG zwycięża KOVA Esports

Po eliminacji Pawła "dychy" Dychy i Sebastiana "NEEXA" Treli w walce o europejskiego Minora CS:GO pozostał już tylko jeden nasz rodak – Mateusz "mantu...