fot. fb.com/pompateamofficial

Pompa Team zawalczy w turnieju internetowym z pulą 10 tysięcy dolarów

Choć swego czasu polskie drużyny CS:GO przyzwyczaiły nas do regularnych występów w rozgrywkach internetowych, tak wraz z rozwojem gry, jak i zmianą filozofii niektórych krajowych formacji nieco rzadziej widujemy Polaków w meczach online wykraczających poza platformę ESEA. Ten stan ulegnie jednak zmianie, bo już za kilka dni do walki o 10 tysięcy dolarów, jak i cenne punkty do rankingu HLTV stanie Pompa Team, która ma za sobą całkiem przyzwoity okres.

Ekipa Grzegorza „grzes1xa” Biangi otrzymała dziś zaproszenie do drugiej edycji rozgrywek pod szyldem SECTOR: MOSTBET. Dla młodej polskiej piątki taki turniej może być dobrym przetarciem przed kolejnymi zmaganiami. Polacy wcześniej zgarnęli przepustki chociażby na finały Copenhagen Games, choć w obliczu nieciekawej sytuacji panującej na świecie można podejrzewać, że turniej albo nie dojdzie do skutku, albo zostanie w całości rozegrany online. Niemniej każda okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w oficjalnych spotkaniach może być cenna dla dobrze prosperującej formacji, która przecież bardzo dobrze zaprezentowała się m.in. podczas jednej z odsłon otwartych kwalifikacji do Minora.

CZYTAJ TEŻ:
Pompa Team zagra na Copenhagen Games 2020

Nasi rodacy trafili do grupy B, w której ich rywalami będą HellRaisers, SKADE oraz SpeedRunners. Ci drudzy to najwyżej notowana drużyna w koszyku Polaków, zajmująca obecnie 48. lokatę w rankingu HLTV. Posiłkując się jedynie zestawieniem tego portalu, najsilniejszą piątką w stawce jest zaś Endpoint, piastujący miejsce na skraju czwartej dziesiątki. Pierwszym rywalem Łukasza „splawika” Jahnsa i spółki będzie ukraińsko-rosyjskie SpeedRunners, a mecz ten zaplanowany jest na 19 marca. Zwycięzcy turnieju zgarną 7 tysięcy dolarów, a kolejnym dwóm formacjom przypadnie odpowiednio 20 i 10% całej puli.

Podział na grupy SECTOR: MOSTBET 2 prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
Endpoint HellRaisers
ESPADA Pompa Team
Team Singularity SKADE
Tricked Esport SpeedRunners
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dowiedz się, jak odzyskać pieniądze za bilet na IEM Katowice

Niemal dwa tygodnie musieliśmy poczekać na szczegóły dotyczące zwrotów za bilety zakupione na Intel Extreme Masters Katowice 2020. Fani, którzy nie mo...