Reatz Illuminar Gaming
fot. DreamHack/Joao Ferreira

Illuminar zagra dziś o honor, bo na bezpośrednie utrzymanie w MDL-u już za późno

Dziś dla Illuminar Gaming kończy się 33. sezon ESEA Mountain Dew League. Fani triumfatorów ESL Mistrzostw Polski powiedzą zapewne „i całe szczęście”, czemu trudno się dziwić, bo za iHG fatalne rozgrywki, w których trakcie zespół wielokrotnie zawodził. I przez to nie ma już szans na bezpośrednie utrzymanie.

W związku z tym w piątek gracze Adriana „imd” Piepera walczyć będą już tylko o honor. O godzinie 17:00 przyjdzie im zmierzyć się ze Sprout, które na pewno zobaczymy w play-offach MDL-a. Warto jednak pamiętać, że ekipa Pawła „dychy” Dychy wciąż może zakończyć fazę zasadniczą nawet na pierwszym miejscu, zdobywając tym samym lepsze rozstawienie, toteż trudno zakładać, że na luzie podejdzie ona do nadchodzącego pojedynku – a to dla Illuminar nie jest zbyt dobra informacja.

CZYTAJ TEŻ:
QuickScope: Czy warto było mieszać tak?

Kilka godzin później polska piątka ponownie pojawi się na serwerze, tym razem stając naprzeciwko pro100. Dla zawodników z Europy Wschodniej potyczka ta także będzie mieć szczególne znaczenie, bo na cztery mecze przed końcem rozgrywek nadal nie może być ona pewna miejsca w czołowej ósemce, a co za tym idzie także i awansu do fazy pucharowej. Aby tę pewność zdobyć, podopieczni organizacji Danyli „Zeusa” Teslenki muszą pokonać dziś właśnie m.in. iHG, ale także i wspomniane wcześniej Sprout.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 marca
17:00 Illuminar Gaming vs Sprout BO1 transmisja
18:00 pro100 vs Sprout BO1 transmisja
20:00 Illuminar Gaming vs pro100 BO1 transmisja

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna MICHA wystąpi podczas FLASHPOINTA ze zmiennikiem

Już jutro Team Envy, którego zawodnikiem jest Michał "MICHU" Müller, rozpocznie swoją przygodę z pierwszym sezonem FLASHPOINTA. Wiemy już jednak, że n...