fot. twitter.com/TeamHeretics

Powiew młodości – brat ScreaMa dołącza do Heretics

Dokładnie tydzień temu Team Heretics przypieczętował awans na europejskiego Minora. Tym większe zaskoczenie wywołał wczorajszy komunikat hiszpańskiej organizacji, w którym poinformowała o rozstaniu z Jérémym „jeyemN” Nguyenem. Bardzo szybko udało się jednak znaleźć zastępstwo dla 22-latka.

CZYTAJ TEŻ:
Krótko po awansie na Minora Heretics żegna jednego z graczy

Heretics obrało podobną ścieżkę do Teamu Vitality i również obdarzyło zaufaniem niedoświadczonego zawodnika, którym został zaledwie osiemnastoletni Nabil „Nivera” Benrlitom. Jaki gracz o tym samym nazwisku jako pierwszy przychodzi wam do głowy? Oczywiście Adil „ScreaM” Benrlitom – w tym przypadku nie jest to zwykła zbieżność nazwisk, bo były reprezentant między innymi G2 Esports czy Teamu Envy jest starszym bratem Nivery. Nastolatek, w przeciwieństwie do ScreaMa, dopiero stoi u progu wielkiej kariery, którą na dobrą sprawę rozpocznie w barwach Heretics – wcześniej widywaliśmy go głównie w półamatorskich piątkach. Pod koniec ubiegłego roku bracia połączyli siły na wschodnioeuropejskie kwalifikacje do World Electronic Sports Games, ale nie zakończyli ich sukcesem.

W tej sytuacji skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • Bryan „Maka” Canda
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Alexandre „xms” Forté
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Morgan „B1GGY” Madour – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Magiczna bariera przekroczona – ponad milion graczy równocześnie w CS:GO!

Od dłuższego czasu Counter-Strike: Global Offensive regularnie pobijał rekordy liczby jednocześnie grających. Każdy kolejny miesiąc licząc od sierpnia...