fot. Ultraliga/Radosław Makuch

TEAM #OPTIONS zawalczy w turnieju promocyjnym Ultraligi

Choć zamknięte kwalifikacje do czwartego sezonu Ultraligi jeszcze się nie zakończyły, to już dziś poznaliśmy pierwszy zespół, który zagra w turnieju promocyjnym – jest to TEAM #OPTIONS. Miksowy skład pokonał tego wieczoru Próbę nr 3 w małym finale zamkniętych kwalifikacji i od gry w czwartym sezonie Ultraligi dzieli go już tylko jedna seria BO5.

Trzon TEAMU #OPTIONS stanowią Wojciech „Lewus” Strykowski oraz Mateusz „vvarion” Pieńkosz, czyli zawodnicy, którzy występowali już w najważniejszych krajowych rozgrywkach w barwach Actina Pact. Oprócz nich w składzie znajdują się Konrad „Kaseko” Szewczak, Kim „Primacy” Kroon, którego w podstawowym składzie zastąpił dziś Dominik „Zamulek” Bielapyta. Całość domyka z kolei dobrze znany użytkownikom Twittera Piotr „kfcgenerous” Suchy.

CZYTAJ TEŻ:
Kolejne zmiany w PRIDE. Orły przystąpią do baraży Ultraligi w nowym składzie

W grze o turniej promocyjny pozostają jeszcze cztery zespoły: Illuminar Gaming Academy, my tu po rp, Mieszanka Studencka oraz Próba nr 3. Jutro o 17:00 pula tych zespołów uszczupli się o jeden, bo Mieszanka Studencka zmierzy się z my tu po rp. Zwycięzca tego meczu stawi czoła iHG Academy, a w kolejnej rundzie czekać będzie Próba nr 3, która dziś zmarnowała pierwszą szansę na awans. W barażach o utrzymanie zobaczymy zaś na pewno graczy PRIDE oraz ex-Diablo Chairs, którzy zajęli dwie ostatnie pozycje w trzecim sezonie Ultraligi.

Tak prezentuje się skład TEAMU #OPTIONS:

Piotr „kfcgenerous” Suchy
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Wojciech „Lewus” Strykowski
Kim „Primacy” Kroon
Dominik „Zamulek” Biela
Konrad „Kaseko” Szewczak
Kinan „Protect” Masri

Prawa do transmisji kwalifikacji są otwarte, jak dotąd swoje streamy z zawodów prowadziła na platformie Twitch.tv Liga Grimorr, Glitch Storm, ESCA Gaming oraz kilku pojedynczych streamerów lub zawodników sceny profesjonalnej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FunPlus Phoenix wycofuje się z pierwszego etapu Flashpointa

Zapowiedziany dziś transfer Patricka „es3taga” Hansena do Astralis okazał się tylko wierzchołkiem góry lodowej. Dotychczasowa drużyna 24-latka, FunPlu...

>