fot. fb.com/pompateamofficial

Pompa Team melduje się w play-offach SECTOR: MOSTBET Season 2

Co się odwlecze, to nie uciecze – mówi stare polskie powiedzenie. W przypadku Pompa Teamu wspomniana sentencja jest jak najbardziej trafna. Polski zespół CS:GO wczoraj zmarnował wprawdzie pierwszą szansę na awans do play-offów SECTOR: MOSTBET Season 2, ale dziś w decydującym pojedynku grupowym pokonał już HellRaisers i tym samym zameldował się w fazie pucharowej internetowych rozgrywek.

Pompa Team 2:1 HellRaisers
Overpass 16:13 Train 5:16 Mirage 19:16

Pojedynek pomiędzy Pompą a HR z perspektywy bezstronnego kibica zdecydowanie mógł się podobać. Obie ekipy stworzyły naprawdę niezłe widowisko, a na obu wygranych przez Polaków mapach było naprawdę gorąco. Wszystko zainaugurował Overpass, gdzie grająca po stronie broniącej ekipa Grzegorza „grzes1xa” Biangi osiągnęła sporą zaliczkę. Nadwiślański skład na przerwę schodził z wynikiem 11:4, jednak po zmianie stron pojawiły się spore problemy. Dopiero będąc w podbramkowej sytuacji, nasi rodacy przycisnęli i wreszcie zaczęli zdobywać punkty także w roli terrorystów. Dzięki temu pierwsze oczko w serii padło łupem PT.

CZYTAJ TEŻ:
Copenhagen Games 2020 odwołane

Niestety ci, którzy liczyli na równie wyrównaną walkę na Trainie, musieli czuć się dość mocno zawiedzeni. Na mapie z pociągami dominował bowiem rywal i trudno poza tym coś więcej o drugiej odsłonie tej batalii powiedzieć. Skupmy się więc na decydującym Mirage’u, który był niczym przejażdżka rollercoasterem. Raz mocniejszy cios wyprowadzali jedni, raz drudzy. W efekcie przez większość meczu nie mieliśmy żadnych konkretnych sygnałów, na czyją stronę może ostatecznie przechylić się szala zwycięstwa. Tym bardziej że o wszystkim musiała zadecydować dogrywka, w której Pompa zachowała zimną krew i dopięła swego, zamykając całe spotkanie wynikiem 2:1.

Polacy w pierwszym meczu fazy pucharowej zmierzą się ze zwycięzcą grupy A, czyli rosyjską ESPADĄ. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty tego pojedynku. Wiemy natomiast, że w play-offach internetowych rozgrywek obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski oddział Def Jam Recordings zapowiada turniej CS:GO

Prawdopodobnie jeszcze sporo tygodni minie, nim będziemy mogli swobodnie wyjść z domów, nic więc dziwnego, że coraz więcej firm stara się w jakiś spos...