STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Zapowiedziano szósty sezon LOOT.BETA, wśród zaproszonych dwie polskie ekipy

Jeśli organizatorem rozgrywek CS:GO jest LOOT.BET, możemy mieć niemal stuprocentową pewność, że w stawce uczestników takich zmagań znajdzie się miejsce dla polskich formacji. Wyjątkiem nie będzie szósty sezon internetowej ligi, podczas którego w akcji zobaczymy co najmniej 11 Polaków. Oprócz Illuminar Gaming i x-kom AGO przepustkę zgarnęło także Sprout Pawła „dychy” Dychy.

CZYTAJ TEŻ:
Startują play-offy SECTOR: MOSTBET, Pompa podejmie ESPADĘ

Zawody planowo mają wystartować 5 kwietnia, a finał imprezy zapowiedziany jest na 8 maja. W bieżącym sezonie ligi gra toczyć będzie się o 50 tysięcy dolarów, z czego aż 60% trafi do triumfatora rozgrywek. W początkowej fazie turnieju uczestniczyć będzie 16 ekip, z których osiem zostanie nagrodzonych awansem do play-offów. Na tym etapie pożegnamy kolejną czwórkę, ale przywitamy nowych kandydatów do zgarnięcia mistrzowskiego tytułu. W ćwierćfinałach czekać będą bowiem drużyny z wysokim rozstawieniem. Na ten moment wiadomo, że będą to GODSENT oraz BIG, pozostała dwójka zostanie ogłoszona w późniejszym czasie. Wracając jeszcze do fazy zasadniczej, to tu rywalizacja przebiegać będzie według systemu szwajcarskiego. W lidze nadal wolne są jeszcze trzy miejsca, z czego jedno trafi w ręce triumfatora otwartych kwalifikacji zaplanowanych na 30-31 marca.

Lista uczestników szóstego sezonu LOOT.BETA prezentuje się następująco:

Copenhagen Flames Endpoint ESPADA Gambit Youngsters
Hard Legion HellRaisers Illuminar Gaming Nordavind
pro100 SKADE Sprout Winstrike Team
x-kom AGO TBA TBA TBD

Zapisów do otwartych eliminacji można dokonać pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy G2 będzie pierwsze? Na którym miejscu wyląduje Rogue? Rozpoczynamy ostatni tydzień LEC

Przed nami ostatni tydzień League of Legends European Championship 2020 Spring. W ostatnich kilku splitach walka o play-offy toczyła się dosłownie do...