STS
fot. twitter.com/dignitas

Dziś Flashpoint bez Polaków, zagrają za to Dignitas i MIBR

Tym razem we Flashponcie nie zobaczymy żadnego z Polaków. Michał „MICHU” Müller grał wczoraj, zaś Karol „rallen” Rodowicz do gry wejdzie dopiero jutro. Nie oznacza to jednak, że będzie nudno – wręcz przeciwnie, zwłaszcza że jedna z ekip z grupy B już dziś odpadnie z drugiego etapu. Na skraju eliminacji znalazły się Dignitas oraz Orgless, […]

Tym razem we Flashponcie nie zobaczymy żadnego z Polaków. Michał „MICHU” Müller grał wczoraj, zaś Karol „rallen” Rodowicz do gry wejdzie dopiero jutro. Nie oznacza to jednak, że będzie nudno – wręcz przeciwnie, zwłaszcza że jedna z ekip z grupy B już dziś odpadnie z drugiego etapu.

Na skraju eliminacji znalazły się Dignitas oraz Orgless, które przed kilkoma dniami znalazły swoich pogromców. Szczególne powody do zmartwienia tym faktem mają Christopher „GeT_RiGhT” Alesund i jego koledzy, którzy w przypadku porażki prawdopodobnie pożegnają się z marzeniami o występie w fazie pucharowej. Nieco lepiej wygląda to w przypadku ich północnoamerykańskich rywali, bo ci nawet wtedy matematycznie mieliby jeszcze szanse na to, by znaleźć się w czołowej ósemce. Niemniej nie ulega wątpliwości, że żadna z drużyn nie chciałaby gorączkowo liczyć potrzebnych punktów, dlatego też muszą one liczyć, że dziś uda im się wygrać.

CZYTAJ TEŻ:
HAVU zbyt mocne dla Envy. Zespół MICHA spada do drabinki przegranych

Kilka godzin później do gry przystąpią także Gen.G Esports i MIBR. I również tutaj mamy do czynienia z dwoma zespołami znajdującymi się w zupełnie odmiennej sytuacji. Gabriel „FalleN” Toledo i spółka w pierwszym etapie wygrali przecież swoją grupę, dzięki czemu zainkasowali aż 75 oczek, co na dobrą sprawę już teraz zapewnia im awans. Z kolei Gen.G ma na koncie 30 punktów, bo w poprzedniej fazie zmagań zajęło w zbiorze B trzecie miejsce, wyeliminowane… właśnie przez MIBR. Dla podopiecznych Chrisa „Elmapuddy’ego” Tebbita będzie to więc idealna okazja na to, by wziąć rewanż za poniesioną w ubiegłym tygodniu porażkę.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

1 kwietnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Dignitas vs Orgless BO3

Finał drabinki wygranych grupy B

22:00 Gen.G Esports vs MIBR BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miała być Moskwa, a będzie internet – wiosenna edycja BLAST Premier zostanie dokończona online

Informacje o kolejnych odwoływanych lanach nikogo już nie dziwią. Na przestrzeni minionych tygodni wielu organizatorów musiało podjąć tego typu decyzj...