STS
fot. ESL/Adam Łakomy

MICHU i rallen walczą o przetrwanie we Flashpoincie

Sobota w świecie Counter-Strike’a na pewno nie będzie należeć do nudnych. W ramach ESL Pro League zobaczymy dziś baraże o awans do drugiej fazy rozgrywek, a w pierwszym sezonie Flashpointa poznamy pełną stawkę uczestników grupowych finałów. O przepustkę do decydującego meczu walczą tego wieczoru dwaj Polacy – Michał „MICHU” Müller oraz Karol „rallen” Rodowicz. CZYTAJ TEŻ: Druga […]

Sobota w świecie Counter-Strike’a na pewno nie będzie należeć do nudnych. W ramach ESL Pro League zobaczymy dziś baraże o awans do drugiej fazy rozgrywek, a w pierwszym sezonie Flashpointa poznamy pełną stawkę uczestników grupowych finałów. O przepustkę do decydującego meczu walczą tego wieczoru dwaj Polacy – Michał „MICHU” Müller oraz Karol „rallen” Rodowicz.

CZYTAJ TEŻ:
Druga faza ESL Pro League bez G2! mousesports wygrywa grupę D

Jako pierwszy z tej dwójki na serwerze zamelduje się reprezentant Teamu Envy. Podopieczni amerykańskiej organizacji po raz drugi w ciągu kilku dni zmierzą się z Cloud9, tym razem w pojedynku, którego stawką jest top 2 zestawienia. Polak i jego kompani mają raczej dobre wspomnienia z ostatniej konfrontacji z Chmurkami. Wówczas ekipa Müllera triumfowała 2:1, udanie rozpoczynając drugą fazę ligowych zmagań. Znacznie gorzej było już w batalii przeciwko HAVU, którą międzynarodowy skład zakończył wynikiem 0:2 i spadł do drabinki przegranych.

Przeprawy przez dolny bracket nie uniknęło także c0ntact Gaming, które na czas Flashpointa wspiera rallen. 25-latek i jego formacja dziś sprawdzą, czy FunPlus Phoenix wyciągnęło wnioski ze wcześniejszego spotkania obu tych ekip. Tak, również i tym przypadku mamy do czynienia ze swoistym rewanżem za starcie otwierające zmagania w grupie. Niemniej, podobnie jak w przypadku MICHA, wierzymy, że do niego nie dojdzie, bo porażka c0ntact oznaczałaby eliminację i brak szans na udział w play-offach turnieju z milionem dolarów w puli nagród.

4 kwietnia

Finał drabinki przegranych grupy A

18:00 Team Envy vs Cloud9 BO3

Finał drabinki przegranych grupy B

21:00 Gen.G Esports vs Dignitas BO3
5 kwietnia

Finał drabinki przegranych grupy C

00:00 c0ntact Gaming vs FunPlus Phoenix BO3

Wszystkie spotkania z angielskim komentarzem można będzie zobaczyć pod tym adresem. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid na szczycie amerykańskiej grupy EPL, MIBR z awansem do play-offów

Nauczeni doświadczeniem z europejskich grup ESL Pro League byliśmy przygotowani na to, że ostatnia kolejka amerykańskiej dywizji może wywrócić tabelę...