STS
x-kom AGO
fot. x-kom AGO/Łukasz Bartyzel

Odmienione AGO kontra zespół TUDSONA. Rusza LOOT.BET/CS Season 6

LOOT.BET/CS to dla polskich kibiców rozgrywki bez wątpienia szczególne, wszak w każdej z pięciu dotychczasowych edycji mogliśmy oglądać zawodników z Polski rywalizujących z niezłymi formacjami ze Starego Kontynentu. Nie inaczej będzie także w szóstym sezonie, podczas którego walczyć będą m.in. x-kom AGO oraz Team Secret. x-kom AGO vs Team Secret 14:55 (BO3) Dla popularnych Jastrzębi niedzielne […]

LOOT.BET/CS to dla polskich kibiców rozgrywki bez wątpienia szczególne, wszak w każdej z pięciu dotychczasowych edycji mogliśmy oglądać zawodników z Polski rywalizujących z niezłymi formacjami ze Starego Kontynentu. Nie inaczej będzie także w szóstym sezonie, podczas którego walczyć będą m.in. x-kom AGO oraz Team Secret.

x-kom AGO vs Team Secret
14:55 (BO3)

Dla popularnych Jastrzębi niedzielne starcie będzie okazją do tego, by po raz pierwszy zaprezentować się fanom po ostatnich zmianach. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu do podstawowego składu drużyny włączeni zostali Maciej „F1KU” Miklas oraz Oskar „oskarish” Stenborowski, którzy zajęli miejsca Eryka „lemana” Kocęby i Patryka „Sidneya” Koraba. Na taką roszadę zanosiło się co prawda już od dłuższego czasu, sami zresztą ją zapowiadaliśmy, ale finalnie sztab szkoleniowy AGO zdecydował się na nią dopiero teraz. Dzięki niej formacja zyska sporo doświadczenia, które posiada oskarish, oraz zwiększy siłę ognia za sprawą właśnie F1KU, który gdy dostawał szansę wcześniej, z reguły nie zawodził.

CZYTAJ TEŻ:
oskarish: Gdy ktoś narusza moje zaufanie tak jak Illuminar, to nie jestem w stanie wrócić do takiej druzyny

O ile jednak AGO miejsce w LOOT.BET/CS otrzymało już wcześniej dzięki zaproszeniu, tak Filip „tudsoN” Tudev i jego koledzy z Secret musieli je sobie wywalczyć na drodze eliminacji. I dokonali tego, pokonując po drodze uczestników ostatniego sezonu ESEA Mountain Dew League z Teamu Singularity oraz sformowany niedawno bułgarski skład BLUEJAYS International. Co warte wspomnienia, udało im się to mimo faktu, że nadal nie dysponują oni pełnym zespołem. Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu TS pożegnało Rigona „rigoNa” Gashiego, którego przez jakiś czas zastępował Vincent „Happy” Schopenhauer, obecnie zaś rolę zmiennika pełni Martin „PERCY” Wessel.

Spotkanie pomiędzy x-komem AGO a Teamem Secret wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

rallen poszedł w ślady MICHA, Polacy poza play-offami Flashpointa

Karol "rallen" Rodowicz podzielił los Michała "MICHA" Müllera i pożegnał się już z pierwszym sezonem Flashpointa. Zespół Polaka, c0ntact Gaming, poleg...