fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/summit1g)

Heroic wybrało kandydatów do uzupełnienia składu?

Ostatnie tygodnie były istnym rollercoasterem dla Caspera „cadiaNa” Møllera i jego kolegów. Duński skład CS:GO w połowie marca zamienił Heroic na FunPlus Phoenix, jednak przenosiny Patricka „es3taga” Hansena do Astralis (z dniem 1 lipca) sprawiły, że azjatycka organizacja zerwała całą transakcję. W tej sytuacji zawodnicy powrócili pod skrzydła swojego poprzedniego pracodawcy, jednak wiemy, że nie będą występować w identycznym zestawieniu. Na dzień dobry drużyna przesunęła na rezerwę wspomnianego es3taga, a także Marco „Snappiego” Pfeiffera.

CZYTAJ TEŻ:
Heroic wraca na scenę CS:GO i od razu sadza na ławce dwóch graczy

W dzisiejszym komunikacie Heroic zaznaczyło, że w najbliższych dniach poznamy graczy, którzy wypełnią powstałe wakaty. Nazwiska dwóch głównych kandydatów przedstawił pracujący dla DBLTAP Jarek „DeKay” Lewis. Jego zdaniem Heroic pracuje nad transferami Nikolaja „niko” Kristensena oraz René „TeSeSa” Madsena. Jeśli chodzi o niko, to już w marcu 21-latek był wymieniany w kontekście dołączenia do formacji trenowanej przez Frederika „LOMME” Nielsena, a doniesienia Lewisa zdają się tylko potwierdzać, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. Bardzo możliwe, że razem z nim do Heroic zawita również TeSeS, z którym spotkał się w OpTic Gaming. Po rozpadzie drużyny nastolatek trafił do Copenhagen Flames, gdzie powetował sobie suche indywidualne miesiące w OpTic, stając się kluczowym elementem składu.

Nowy skład Heroic może wyglądać tak: 

  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Martin „stavn” Lund
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • René „TeSeS” Madsen
  • Frederik „LOMME” Nielsen – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Falstart AGO – zespół TUDSONA lepszy od Jastrzębi w LOOT.BET/CS Season 6

Nie tak debiut w odświeżonym składzie wyobrażali sobie gracze x-kom AGO. Popularne Jastrzębie w swoim pierwszym meczu w ramach LOOT.BET/CS Season 6 pr...