fot. ESL/Adam Łakomy

PRIDE zwycięża w turnieju promocyjnym i utrzymuje miejsce w Ultralidze

Dzisiejsze ultraligowe baraże z pewnością przejdą do historii Mistrzostw Polski jako najdziwniejsze. Po niecodziennym meczu pomiędzy Diablo Chairs a TEAM #OPTIONS, podczas którego rozegrano tylko jedną grę, na Summoner’s Rift wkroczyło PRIDE oraz Próba nr 3. Tu również nie obyło się bez problemów technicznych, ale ostatecznie Orły dość szybko rozprawiły się z drużyną Patryka „Kermysa” Wojewódzkiego, pokonując ją 3:0.

Pomimo że rozegrano pełną serię Bo5, po jej zakończeniu trudno było oprzeć się wrażeniu pewnego niedosytu. Próba nr 3 spędziła bowiem sporo czasu grając w osłabieniu. Podczas pierwszego spotkania Kermys miał problemy z połączeniem internetowym, a w drugim na jego miejsce wskoczył toplaner, Bartosz „Sater” Szabliński, zaś na topa powędrował support – Kamil „xCharm” Linchard. W ostatnim meczu Kermys powrócił do składu, ale w samej grze postawiona pod ścianą Próba nr 3 zaczęła podejmować fatalne decyzje, które bezlitośnie wykorzystywali zawodnicy PRIDE.

CZYTAJ TEŻ:
TEAM #OPTIONS w Ultralidze! Ekipa vvariona w niecodzienny sposób wygrywa z Diablo Chairs

Wszystkie rozegrane gry były typowymi „meczami bez historii”. PRIDE dominowało we wszystkich aspektach rozgrywki, poczynając od draftów, poprzez umiejętności indywidualne, na grze makro kończąc. W żadnym ze spotkań gracze Próby nr 3 nie dali powodu, by wierzyć, że to oni mogli dziś wygrać i szybkie trzy stompy przypieczętowały ich los.

Dzięki temu zwycięstwu Orły zachowają swoje miejsce w Ultralidze. Z kolei gracze reprezentujący Próbę nr 3, jeżeli będą chcieli zagościć na dobre w Mistrzostwach Polski, to muszą postarać się lepiej w następnych kwalifikacjach.

Tak prezentuje się aktualny skład PRIDE, który utrzymał swoje miejsce w Ultralidze.

Miłosz „Raven” Domagalski
Witold „Diagu” Nypel
Marcin „Warszi” Surała
Damian „Dambaj” Bajor
Kamil „KMŚ” Pękacki
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Byli mistrzowie świata w Paladins wracają do NiP-u jako gracze VALORANTA!

Pod koniec grudnia ubiegłego roku zawodnicy sekcji Paladins w Ninjas in Pyjamas ogłosili zakończenie współpracy, przez co organizacja wycofała się z p...