fot. ESL/Adam Łakomy

Wisła All in! Games prezentuje nowy skład CS:GO, a w nim między innymi… jedqr

Na oficjalną informację na temat odświeżonego składu Wisły All in! Games Kraków przyszło nam chwilę poczekać. Dziś jednak trwające kilka tygodni testy dobiegły końca, a ich efektem jest nowa piątka, która w najbliższych miesiącach reprezentować będzie barwy utytułowanego klubu sportowego ze stolicy Małopolski. Ostateczny kształt formacji może dla części kibiców Białej Gwiazdy być niemałym zaskoczeniem. W szeregach półfinalistów ESL Mistrzostw Polski zobaczymy bowiem ponownie Grzegorza „jedqra” Jędrasa, ale także Olka „hadesa” Miśkiewicza oraz Dominika „fanatyka” Barkieta.

O powrocie jedqra spekulowano już jakiś czas, a niepotwierdzonym informacjom w sukurs szły wieści z obozu Illuminar Gaming, które niedawno również zaprezentowało nowy skład, lecz na próżno było w nim szukać nazwiska 21-latka. Po nieudanej przygodzie w iHG Jędras postanowił więc zrobić krok wstecz i wrócić pod skrzydła Białej Gwiazdy, która przecież nadal była w fazie rozglądania się za alternatywami na rynku transferowym. I tak oto historia młodego riflera zatoczyła koło.

CZYTAJ TEŻ:
Loord oficjalnie trenerem Wisły All in! Games Kraków!

Niemniej skoro mówimy o przewietrzeniu dywizji CS:GO w ekipie Wisły All in!, to trzeba przedstawić także nowe postaci. A takimi są w tym przypadku oczywiście hades i fanatyk. Ten pierwszy jest bez wątpienia zdecydowanie bardziej znany fanom znad Wisły, wszakże na swoim koncie ma już występy w AVEZ Esport, czy sporadyczną pomoc zespołom Wiktora „TaZa” Wojtasa. 20-latek jest zresztą uważany za jeden z największych talentów w naszym kraju, przez co decyzja o zatrudnieniu go pod Wawelem dobre rokuje na przyszłość. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Miśkiewicz w Wiśle będzie pełnić rolę pierwszego snajpera, a Grzegorz „SZPERO” Dziamałek skupi się na prowadzeniu, odpuszczając nieco grę z AWP.

Nieco mniej wiemy na razie na temat fanatyka. Nowy nabytek formacji z Krakowa nie miał do tej pory okazji wypłynąć na szerokie wody, niemniej ci bardziej wnikliwi obserwatorzy krajowej sceny CS:GO mogą kojarzyć go z gry chociażby dla Łomża 0,0% Cyberwolves, z którą to drużyną swego czasu piastował miejsce w top 10 Rankingu polskich drużyn CS:GO. Po przywdzianiu trykotu z białą gwiazdą na piersi oczekiwania wobec młodego strzelca będą jednak zdecydowanie wyższe, ale bez wątpienia w zespole będzie miał on od kogo się uczyć.

Po miesiącu intensywnych testów proces kompletowania zespołu możemy uznać za zakończony. Głównymi aspektami, którymi się kierowaliśmy, było zaangażowanie, dostępność oraz młody wiek nowych zawodników. Zdecydowaliśmy się postawić na hadesa, fanatyka oraz jedqra, który wróci do nas po krótkim epizodzie w Illuminar Gaming. Wszystkich łączą właśnie te trzy cechy – są młodzi, mocno zaangażowani i przede wszystkim mogą w pełni poświęcić się rozwojowi drużyny. Chciałbym zauważyć, że dostępność testowanych przez nas zawodników bardzo często była problemem. Duża część z nich wciąż się uczy i nie jest w stanie poświęcić na trening tyle czasu, ile drużyna potrzebuje, aby dojść do poziomu pozwalającego rywalizować na najwyższym poziomie

Mariusz „Loord” Cybulski, trener Wisły All in! Games Kraków

W tej sytuacji skład Wisły prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Dominik „fanatyk” Barkiet
  • Olek „hades” Miśkiewicz
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legia nie zapomina o Powstańcach Warszawskich. Klub organizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny

Legia Warszawa wesprze bohaterów Powstania Warszawskiego. Stołeczny klub we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundacją Legii organizuje sp...