STS
Wisła All in! Games Kraków
fot. Wisła All iN!

Wisła All in! rozpoczyna 34. sezon ESEA MDL od porażki

Ruszył 34. sezon ESEA Mountain Dew League. Już podczas pierwszego dnia zmagań mogliśmy zobaczyć w akcji naszych rodaków – Wisła All in! Games Kraków podjęła Nemigę Gaming. Mimo dobrej dyspozycji Polaków w pierwszej części meczu ich rywale dużo lepiej poradzili sobie w drugiej połówce i to oni zgarnęli pierwsze zwycięstwo.

Wisła All in! 12 : 16 Nemiga Gaming

(ESEA MDL S34)
12 8 Vertigo 7 16
4 9

W pierwszych minutach pojedynku na Overpassie lepiej radzili sobie reprezentanci Białej Gwiazdy. Najpierw wygrali pistoletówkę, a następnie po oddaniu rywalom force’a wygrali kolejne trzy rundy, w tym jedną grając ze słabszym wyposażeniem. Wkrótce jednak gracze Nemigi przeszli do kontrataku, w wyniku którego nie tylko odrobili straty, ale też wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Nasi rodacy po zaoszczędzeniu odpowiedniej ilości pieniędzy zagrali fulla, dzięki któremu ponownie przejęli inicjatywę i niebawem zapewnili sobie pewne zwycięstwo w pierwszej połówce mimo kolejnych dwóch triumfów zawodników białoruskiej organizacji.

W drugiej części meczu jednak sytuacja Polaków mocno się skomplikowała. Zawodnicy Wisły All in! w niebezpiecznym tempie tracili kolejne rundy, podczas gdy rywale skutecznie niszczyli ich ekonomię. Po pięciu porażkach rodzima ekipa ponownie zapunktowała i prawie doprowadziła do wyrównania, lecz Nemiga Gaming kontynuowała swoją bardzo dobrą ofensywę i już wkrótce zadała naszym rodakom nokautujący cios, triumfując 16:12.


Kolejne mecze Polaków w ramach ESEA Mountain Dew League zobaczymy najprawdopodobniej już w czwartek. Aby przejść do relacji z wydarzenia, w której znajdują się wyniki, punktacja, uczestnicy oraz terminarz spotkań, kliknijcie poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kassad opuszcza 100 Thieves

Z obozu 100 Thieves dopłynęły dziś do nas niespodziewane wieści. Swoją współpracę z amerykańską organizacją zakończył bowiem Aleksandar "kassad" Trifu...