STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

Mecz nowicjuszy w ESL MP. W akcji zobaczymy też Wisłę All in! i Izako Boars

Czwarty dzień z rzędu czekają nas emocje związane z ESL Mistrzostwami Polski Wiosna 2020. Dziś rozegrane zostaną kolejne cztery mecze – nie zabraknie zarówno stałych bywalców ligi, jak i ekip stawiających dopiero pierwsze kroki w najwyższej krajowej klasie rozgrywkowej. Do tego drugiego grona zaliczają się Łomża 0,0% Cyberwolves oraz AVEZ Esport, dla których bieżący sezon […]

Czwarty dzień z rzędu czekają nas emocje związane z ESL Mistrzostwami Polski Wiosna 2020. Dziś rozegrane zostaną kolejne cztery mecze – nie zabraknie zarówno stałych bywalców ligi, jak i ekip stawiających dopiero pierwsze kroki w najwyższej krajowej klasie rozgrywkowej.

Do tego drugiego grona zaliczają się Łomża 0,0% Cyberwolves oraz AVEZ Esport, dla których bieżący sezon ESL MP jest jednocześnie pierwszym w historii. Oba zespoły zdążyły już nawet zadebiutować, jednak prawdopodobnie będą chciały szybko o tych debiutach zapomnieć. Popularne Ośmiornice musiały bowiem uznać wyższość wicemistrzów poprzedniej edycji rozgrywek z x-komu AGO, podczas gdy Wilki okazały się słabsze od CLEANTmixu. Jedno jest więc pewne – przynajmniej jedna z dwóch omawianych w tym akapicie drużyn zdobędzie wreszcie premierowe punkty, które pozwolą przynajmniej częściowo odbić się od dna tabeli. No chyba, że doczekamy się dwóch remisów, które nie zadowolą nikogo.

Dwie godzin później przystąpią natomiast zespoły, które poznały już smak zwycięstwa. Dwa dni temu Izako Boars wygrało jedno z dwóch spotkań z Actiną PACT, z kolei Wisła All in! Games Kraków wczoraj urwała jeden mecz wspomnianemu już AGO. Pora teraz na bezpośredni pojedynek, którego zdecydowanym faworytem będzie Biała Gwiazda. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego, podobnie jak ich najbliższy rywal, przeprowadzili w pierwszych miesiącach 2020 roku rewolucję kadrową, jednak sięgnęli przy tym po bardziej rozpoznawalne, chociaż nadal młode nazwiska, takie jak Grzegorz „jedqr” Jędras czy też Olek „hades” Miśkiewicz.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

30 kwietnia
18:00 Łomża 0,0% Cyberwolves vs AVEZ Esport Train
19:00 AVEZ Esport vs Łomża 0,0% Cyberwolves Inferno
20:00 Wisła All in! vs Izako Boars Nuke
21:00 Izako Boars vs Wisła All in! Train

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU błyszczy, a Envy zaskakuje świat w meczu z Liquid!

Choć w ostatnich tygodniach Team Envy miewał dobre momenty, to międzynarodowej formacji dość często zdarzało się pozostać w pokonanym polu. Michał "MI...