STS
SZPERO, Wisła All in! Games Kraków
fot. Wisła All iN!

Kompletna anihilacja Wilków. Wisła All in! z pewnym zwycięstwem w ESL MP

Ci, którzy liczyli na solidną dawkę emocji w ostatnim meczu czwartej kolejki ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020, mogą czuć spory niedosyt. Wisła All in! Games Kraków nie miała praktycznie żadnych problemów z pokonaniem Łomży 0,0% Cyberwolves. Dzięki temu zespół pod przewodnictwem Mariusza „Loorda” Cybulskiego awansował na czwartą lokatę w tabeli, natomiast sytuacja Wilków staje się […]

Ci, którzy liczyli na solidną dawkę emocji w ostatnim meczu czwartej kolejki ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020, mogą czuć spory niedosyt. Wisła All in! Games Kraków nie miała praktycznie żadnych problemów z pokonaniem Łomży 0,0% Cyberwolves. Dzięki temu zespół pod przewodnictwem Mariusza „Loorda” Cybulskiego awansował na czwartą lokatę w tabeli, natomiast sytuacja Wilków staje się coraz bardziej nieciekawa.

Łomża 0,0% Cyberwolves 3 : 16 Wisła All in! 

(ESL Mistrzostwa Polski – 4. kolejka)
3 2 Nuke 13 10
1 3

W początkowych minutach oglądaliśmy festiwal strzelania z pistoletów – po wygraniu inauguracyjnej rundy przez Wisłę All in! force padł łupem Łomży 0,0% Cyberwolves, ale mimo gorszego wyposażenia Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka ponownie wyszli na prowadzenie. Gdy jednak obie drużyny miały już pełny ekwipunek, to wyraźnie lepszy użytek robili z niego reprezentanci krakowskiego klubu sportowego. Wiślacy punktowali raz za razem i po kilkunastu minutach z 1:2 na tablicy widniał już wynik 1:10! W tym momencie Wilki wreszcie przełamały impas, ale był to tylko jednorazowy przebłysk – do końca pierwszej połowy punktowała już tylko Wisła, ustalając wynik tej części spotkania na 13:2. SZPERO i spółka nie stracili animuszu po przejściu do defensywy, błyskawicznie rozprawiając się z rywalami w pistoletówce, a następnie dzięki przewadze broni zgarniając piętnasty punkt na swoje konto. Po zdobyciu punktu rozpaczy przez Łomżę 0,0% Cyberwolves Wisła dopełniła dzieła zniszczenia.

Wisła All in! 16 : 5 Łomża 0,0% Cyberwolves

(ESL Mistrzostwa Polski – 4. kolejka)
16 10 Inferno 5 5
6 0

Druga bitwa, rozgrywana na Inferno, nie była aż tak jednostronna, ale po raz kolejny to Wisła All in! Games Kraków dyktowała warunki meczu. Jednak nie od samego początku, bo ten należał do graczy Cyberwolves. Ekipa Gabriela „gaba” Jaroszuka wygrała trzy pierwsze potyczki, co mogło zwiastować bardziej wyrównaną rywalizację. Gdy jednak do głosu doszli już Wislacy, to na dobre – sześć rund z rzędu wysunęło podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego na solidne prowadzenie. Z czasem Łomża 0,0% Cyberwolves próbowała wrócić do gry, ale nie udało jej się to i pierwszą połowę kończyła ze stratą pięciu punktów.

CZYTAJ TEŻ: AGO po zaciekłej walce dwukrotnie ogrywa CLEANTmix

Raz jeszcze po zamianie stron oglądaliśmy szybkie wejście w wykonaniu Wisły All in! zakończone sukcesem. To oraz zwycięstwo w kolejnej rundzie umocniło Wiślaków na i tak wysokim prowadzeniu, ale na tym nie poprzestali. Zawodnicy Cyberwolves natomiast nie mieli już wiele do powiedzenia i to nawet mimo pełnego wyposażenia. Przy wyniku 5:14 gab i spółka musieli odbijać wiedząc o słabej sytuacji ekonomicznej, ale nie udało im się to, przez co ostatnia runda była już tylko formalnością. Wisła All in! Games Kraków ustaliła wynik meczu na Inferno na 16:5 oraz całego spotkania na 2:0.

To było ostatnie spotkanie w ramach czwartej kolejki ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Na kolejne mecze będziemy musieli poczekać do najbliższego poniedziałku. Piątą rundę fazy zasadniczej zainaugurują x-kom AGO i Łomża 0,0% Cyberwolves, a następnie do walki staną Wisła All in! oraz Actina PACT. Po więcej informacji dotyczących trwającej edycji ESL MP zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska z drugim półfinalistą EU Masters! K1ck pokonuje GamersOrigin

K1ck eSports Club drugą polską ekipą w półfinałach European Masters! Polacy po nieco problematycznej serii ostatecznie triumfowali nad GamersOrigin i...