STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO, PACT i Wisła w pogoni za liderem ESL Mistrzostw Polski, rusza 5. kolejka

Po czterech kolejkach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 w górnej części tabeli panuje lekki ścisk. I to do tego stopnia, że zajmująca czwarte miejsce Wisła All in! Games Kraków przy dobrych wiatrach może wskoczyć dziś na fotel lidera, na którym na ten moment zasiada Illuminar Gaming. Biała Gwiazda nie jest jednak jedyną ekipą, która ma […]

Po czterech kolejkach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 w górnej części tabeli panuje lekki ścisk. I to do tego stopnia, że zajmująca czwarte miejsce Wisła All in! Games Kraków przy dobrych wiatrach może wskoczyć dziś na fotel lidera, na którym na ten moment zasiada Illuminar Gaming.

Biała Gwiazda nie jest jednak jedyną ekipą, która ma chrapkę na pierwszą lokatę. O tę postara się bowiem też jej najbliższy rywali, Actina PACT, który do gry przystąpi wzmocniony wczorajszym zwycięstwem w Esport Tour Pro. Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy przez dwa dni online’owego turnieju nie przegrali ani jednego spotkania i stracili przy tym tylko jedną mapę! Nic więc dziwnego, że to oni uchodzić będą za faworytów poniedziałkowego meczu, zwłaszcza że występująca w odświeżonym składzie Wisła All in! nie ustabilizowała jeszcze swojej formy, przez co czterokrotnie zdarzyło jej się już zgubić punkty.

CZYTAJ TEŻ:
Actina PACT wygrywa Esport Tour Pro!

Niemniej ten dwumecz dopiero o 20:30. Dwie godzin wcześniej na serwerze zamelduje się natomiast x-kom AGO, który podobnie jak wspomniana dwójka liczy się w grze o szczyt tabeli. W przeciwieństwie do PACTU i Wisły popularne Jastrzębie będą mieć jednak teoretycznie łatwe zadanie, bowiem kolejną na ich drodze przeszkodą będzie outsider ESL MP, Łomża 0,0% Cyberwolves. Beniaminek rozgrywek dotychczas zgromadził na swoim koncie zaledwie cztery punkty i staje się coraz poważniejszym kandydatem do spadku. Pozytywnie nie nastraja też postawa ekipy podczas wspomnianego Esport Tour Pro, gdzie wygrała ona tylko z debiutującą akademią AGO.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

11 maja
18:30 x-kom AGO vs Łomża 0,0% Cyberwolves Dust2
19:30 Łomża 0,0% Cyberwolves vs x-kom AGO Vertigo
20:30 Actina PACT vs Wisła All in! Inferno
21:30 Wisła All in! vs Actina PACT Overpass

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TSM najlepszy podczas Dreamhack PUBG Showdown. Polacy z Elgiganten na dwunastym miejscu

Po tygodniu rywalizacji poznaliśmy triumfatora Dreamhack PUBG Showdown. Tym okazał się uważany od początku za faworyta TSM, mimo słabszych wyników osi...