fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Sprout po pierwsze punkty w ESEA MDL, PACT w pogoni za czołówką

34. sezon ESEA Mountain Dew League powoli się rozkręca. Dziś w ramach tychże rozgrywek zobaczymy aż pięć pojedynków z udziałem polskich zawodników, a przecież na tym nie koniec, bo równolegle rozgrywany jest też 4. tydzień #HomeSweetHome.

Zacznijmy jednak od MDL-a, gdzie na pierwsze punkty nadal czeka Sprout. Drużyna Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego wczoraj przegrała z Endpoint, ale w środę będzie mieć kolejną szansę na wygraną podczas starcia ze SKADE. Aż cztery porażki na koncie ma natomiast Demolition Crew Piotra „morelza” Taterki i Michała „cranka” Krystyniaka. Aby uniknąć piątej przegranej z rzędu, międzynarodowy miks będzie musiał poradzić sobie z HellRaisers – no, chyba że znowu odda mecz walkowerem tak, jak wczorajszą potyczkę z Actiną PACT. A skoro o PACT mowa, to także tę ekipę zobaczymy w akcji, zaś naprzeciwko niej staną Team Singularity i wspomniane już SKADE. Coś dla siebie znajdą również fani Wisły All in! Games Kraków, której rywalem będzie Unicorns of Love.

CZYTAJ TEŻ:
Illuminar dwukrotnie pokonuje Wisłę All in! w ESL MP i obejmuje prowadzenie w tabeli

Przez cały dzień o awans do play-offów walczyć będzie natomiast Team Secret. Drużyna Filipa „TUDSONA” Tudeva otrzymała bowiem bezpośrednie zaproszenie do 4. tygodnia #HomeSweetHome, podczas którego rywalizować będzie w grupie B. Jej pierwszym rywalem będzie Espada, która wczoraj pokonała Pompa Team w ramach innych rozgrywek. Niezależnie jednak od wyniku tego starcia na pewno zobaczymy TUDSONA i spółkę jeszcze przynajmniej raz. Kolejne mecze, w których Secret może wziąć udział, zaplanowano na 13:50, 16:50 oraz 19:50, zaś potencjalnymi rywalami Polaka i jego kolegów są Complexity Gaming oraz SINNERS Esports.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 maja
10:50 Espada vs Team Secret BO1 transmisja
18:00 Unicorns of Love vs Wisła All in! BO1 transmisja
19:00 SKADE vs Sprout BO1 transmisja
19:00 HellRaisers vs Demolition Crew BO1 transmisja
20:00 SKADE vs Actina PACT BO1 transmisja
21:00 Team Singularity vs Actina PACT BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Nishy najlepsza w ramach WePlay! Pushka League

Choć pandemia koronawirusa storpedowała kalendarz Dota Pro Circuit, nie oznacza to, że przedstawiciele tytułu wydanego przez Valve muszą koniecznie si...

>