STS
fot. HONORIS

Drugie podejście HONORIS do #HomeSweetHome. W CS-owej okręgówce derby z udziałem Pompy

Kolejny dzień to kolejne mecze na międzynarodowej arenie, w których udział wezmą polskie formacje CS:GO. Nie zabraknie pojedynków w ramach niższych lig ESEA, chociaż można ze sporą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że wiele oczu skierowanych będzie w stronę #HomeSweetHome.

W ramach szóstego tygodnia tych rozgrywek ponownie w akcji zobaczymy bowiem HONORIS. Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Flipa „NEO” Kubskiego w tygodniu piątym rozegrał dwa mecze, nie wygrał jednak żadnego z nich. Dziś postara się w końcu tego dokonać i ponownie będzie miał ku temu dwie szanse. O godzinie 10:50 polska formacja podejmie Endpoint w ramach pojedynku BO1 i zależnie od osiągniętego wyniku wystąpi ponownie o 13:50 lub też 16:50, mierząc się z Salamander Gaming albo sAw. Istnieje też szansa, że nowa drużyna na serwerze zamelduje się również o 19:50 podczas spotkania ostatniej szansy, którego stawką będzie drugi dla grupy C slot w play-offach.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


O uniknięcie eliminacji z Hellcase Cup 8 walczą natomiast Paweł „dycha” Dycha i Michał „snatchie” Rudzki, których Sprout ponownie stanie naprzeciwko Teamu Excellency – zespołu, który pokonał już dwóch Polaków na inaugurację online’owych zawodów. Także fani CS-owej okręgówki będą mieli na czym zawiesić oko, bo dwa mecze w ESEA Main czekają na Pompa Team, który rozegra m.in. polskie derby przeciwko Łomży 0,0% Cyberwolves. Z kolei na poziomie Advanced na serwerze zameldują się Izako Boars i ARRMY by piratesports. Popularne Dziki podejmą AGF Esport i spróbują utrzymać się na szczycie tabeli, z kolei Piraci podczas pojedynku z Atlando Esport postarają się o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na trzecim poziomie rozgrywkowym.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań prezentuje się następująco:

28 maja
10:50 HONORIS vs Endpoint BO1 transmisja
16:00 Sprout vs Team Excellency BO3 transmisja
18:00 ARRMY by piratesports vs Atlando Esport BO1
18:00 Pompa Team vs For The Win Esports BO1
19:00 Izako Boars vs AGF Esport BO1
20:00 Łomża 0,0% Cyberwolves vs Pompa Team BO1
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – kolejne zmiany w działaniu granatów, naklejki z Warhammera 40,000

Od czasu ostatniej aktualizacji Counter-Strike'a: Global Offensive minęły dwa tygodnie, można było więc myśleć, że Valve szykuje coś naprawdę dużego....