fot. 100 Thieves

Hiko i spółka – 100 Thieves ujawnia skład VALORANTA

100 Thieves to kolejna uznana marka, która zdecydowała się przekierować część swoich środków na rzecz działalności sekcji VALORANTA. Organizacja już kilkanaście dni temu zaprezentowała kapitana swojej nowej drużyny, a dziś ogłosiła pozostałych członków składu.

Od teraz barwy popularnych Złodziei przywdziewać będzie czterech graczy związanych w przeszłości ze sceną Playerunknown’s Battlegrounds. Największe sukcesy odnosił na niej Dionedre „YaBoiDre” Bond, który pod banderą Tempo Storm wygrał dwa etapy National PUBG League, a także sięgnął po wicemistrzostwo IEM XII Oakland PUBG Invitational. Pewnymi, chociaż mniejszymi od Amerykanina, osiągnięciami pochwalić się mogą również Keane „Valliate” Alonso, Zachary „Venerated” Roach oraz Alfred „PRIDE” Choi. Niemniej cała czwórka porzuciła PUBG już jakiś czas temu i obecnie rywalizowała w ramach gry Riotu, współtworząc ekipę Highground, z którą zajęła drugie miejsce podczas Elite Esports Rivalry Bowl.

CZYTAJ TEŻ:
Relyks drugim zawodnikiem dywizji VALORANTA w Cloud9

Pieczę nad wspomnianymi zawodnikami sprawować będzie niezwykle doświadczony Spencer „Hiko” Martin, który został zatrudniony przez 100 Thieves jeszcze na początku czerwca. – To zawsze była organizacja, na którą zwracałem uwagę. Po rozmowie z działaczami oraz ludźmi, z którymi przyjdzie mi pracować, byłem pewien, że moje cele to również ich cele. Przez całą karierę moim celem było wygrywanie i chciałbym dostarczyć 100 Thieves tak wielu trofeów, jak to tylko możliwe – mówił wówczas 30-latek. Pierwszym sprawdzianem nowej drużyny będzie ruszające dziś T1 x Nerd Street Gamers Showdown z łączną pulą nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów.

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w 100 Thieves prezentuje się następująco:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Keane „Valliate” Alonso
  • Zachary „Venerated” Roach
  • Dionedre „YaBoiDre” Bond
  • Alfred „PRIDE” Choi
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrz świata w Overwatchu dołącza do dywizji VALORANTA w FaZe

FaZe Clan nie zamierzał zbyt długo biernie przyglądać się, jak inne organizacje jedna za drugą inwestują w VALORANTA, i sam zapowiedział powstanie ded...

>