Zamulek
fot. twitter.com/zamuleklol/

Wrzucał zdjęcie w koszulce PRIDE, a zagra w Komputroniku H34T

W szeregach Komputroniku H34T doszło do rotacji. Z trzecią drużyną Alior Bank Ultraligi pożegnał się bowiem Patryk „Biosun” Kołkiewicz, którego miejsce zastąpił Dominik „Zamulek” Biela.

Co ciekawe, młody marksman już jakiś czas temu zapowiadał w mediach społecznościowych swój transfer do PRIDE – wrzucał zdjęcie w koszulce drużyny, a także sugerował, że podpisał już kontrakt. I chociaż Biela faktycznie będzie występować w mistrzostwach Polski w League of Legends, to ostatecznie nie przywdzieje trykotu Orłów. Zamiast tego dołączy do ekipy zajmującej zdecydowanie lepsze miejsce w tabeli. I, co ciekawe, mimo młodego wieku nastolatek może pochwalić się doświadczeniem zdobywanym w Actinie PACT, Together Esports oraz Gentlemen’s Gaming.

Jeśli zaś chodzi o Biosuna, to jego odsunięcie od składu H34T może wydawać się niespodzianką, ale rotacja na dolnej alejce była już planowana dużo wcześniej. Ze względu na zaplanowane wakacje Kołkiewicz i tak musiałby ustąpić komuś miejsca podczas ostatniego tygodnia zmagań oraz fazy pucharowej. Wobec tego organizacja barci Malczyńskich zdecydowała się dokonać zmiany już po trzeciej kolejce Ultraligi i zakontraktowała młodego Zamulka.

Aktualny skład Komputronik H34T:

Piotr „Glebo” Dąbrowski
Krystian „Chris” Dobrzański
Marcin „bucu” Świech
Dominik „Zamulek” Biela
Kamil „xCharm” Linchard

Oficjalny debiut Bieli w barwach H34T nastąpi 30 czerwca. Wtedy to zespół podejmie wicemistrzów poprzedniego sezonu z K1ck Neosurf, a dzień później zmierzy się z AGO ROGUE, obecnym liderem oraz obrońcą tytułu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Demony z Road to Rio zniknęły? Na`Vi powalczy dziś o zwycięstwo w WePlay! Clutch Island

Major CS:GO bez Natus Vincere? Jeszcze jakiś czas temu taki scenariusz wydawał się całkiem realny biorąc pod uwagę występy niedawnych liderów rankingu...