x-kom AGO
fot. ESL/Adam Łakomy

Play-offy MDL-a, ale nie tylko. Wtorkowe pojedynki Polaków na arenie CS:GO

Od wczoraj trwają play-offy ESEA Mountain Dew League, w których o końcowy triumf rywalizuje siedmiu graczy z Polski. Dziś kolejna odsłona tejże walki, ale nie tylko nią będziemy żyć we wtorek – przed nami bowiem mecze rodzimych zawodników także w ramach innych rozgrywek.

Zacznijmy jednak od MDL-a. O krok od awansu do finału drugiego poziomu rozgrywkowego jest Sprout, którego zawodnikami są Paweł „dycha” Dycha i Michał „snatchie” Rudzki. Zespół dwóch Polaków wygrał oba swoje poniedziałkowe starcia, ale to nie koniec wyzwań, bo kolejną przeszkodą na jego drodze będzie Nemiga Gaming. Formacja z Białorusi zakończyła fazę zasadniczą na pierwszym miejscu i wcale nie musi być takim łatwym przeciwnikiem. Spore wyzwanie czeka też na x-kom AGO, które wyczerpało już limit błędów i w przypadku porażki definitywnie pożegna się z marzeniami o mistrzowskim tytule. Aby tak się nie stało, popularne Jastrzębie muszą we wtorek zwyciężyć dwukrotnie – zarówno podczas potyczki z Endpoint, jak i po 21:00 przy okazji potencjalnego meczu z FATE Esports lub też ALTERNATE aTTaX.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Dzisiejsze zmagania zacznie, a właściwie zaczęło jednak Izako Boars, które na serwerze zameldowało się już o godzinie 9:00, by podjąć Team Singularity w fazie grupowej Nine to Five. Co ciekawe, nie będzie to jedyny raz, gdy zobaczymy popularne Dziki w akcji – zależnie od osiągniętych przez nie rezultatów mogą ponownie przystąpić do gry o 12:00 oraz o 15:00. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku Illuminar Gaming, które rywalizuje w pierwszym tygodniu Eden Arena: Malta Vibes. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka zaczną swoją przygodę od spotkania z ex-SMASH, a kolejne ich mecze będą mieć miejsce o 19:00 oraz w ostateczności o 22:00. Warto też wspomnieć ponownie o Sprout, które dziś mierzyć się będzie z przeciwnościami nie tylko w MDL-u, ale też w Hellcase Cup 8 – w ćwierćfinale tych rozgrywek podopieczni niemieckiej organizacji zagrają z Nordavind DNB.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

30 czerwca
09:00 Izako Boars vs Team Singularity BO3 transmisja
11:00 Sprout vs Nordavind DNB BO3 transmisja
18:00 Sprout vs Nemiga Gaming BO3 transmisja
18:00 x-kom AGO vs Endpoint BO3 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs ex-SMASH BO3
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Było ich dwunastu, ostało się siedmiu. Pierwsze rozstrzygnięcia w play-offach ESEA MDL

Sezon zasadniczy ESEA Mountain Dew League to jedno, niemniej faza pucharowa jest tym, co tygryski lubią najbardziej. W pierwszym dniu play-offów polsc...