STS
Zamulek
fot. twitter.com/zamuleklol/

To jest H34T! Zamulek i spółka lepsi od K1ck w Ultralidze

Nowy zawodnik w składzie Komputronik H34T przyniósł szczęście swoje drużynie. W trzecim wtorkowym meczu Alior Bank Ultraligi drużyna Dominika „Zamulka” Bieli wygrała z K1ck Neosurf. Komputronik H34T 1:0 K1ck Neosurf Glebo Gangplank iBo Volibear Chris Lee Sin Shlatan Graves bucu LeBlanc Matislaw Syndra  Zamulek Ezreal Puki Style Aphelios xCharm Leona Mystiques Braum Starcie sąsiadów z tabeli […]

Nowy zawodnik w składzie Komputronik H34T przyniósł szczęście swoje drużynie. W trzecim wtorkowym meczu Alior Bank Ultraligi drużyna Dominika „Zamulka” Bieli wygrała z K1ck Neosurf.

Komputronik H34T 1:0 K1ck Neosurf
Glebo
Gangplank
iBo
Volibear
Chris
Lee Sin
Shlatan
Graves
bucu
LeBlanc
Matislaw
Syndra
 Zamulek
Ezreal
Puki Style
Aphelios
xCharm
Leona
Mystiques
Braum

Starcie sąsiadów z tabeli Ultraligi lepiej zaczęło się dla ekipy Mateusza „Matislawa” Zagórskiego, która dzięki głębszej wizji zgarnęła pierwszą krew na Krystianie „Chrisie” Dobrzańskim. H34T nie zamierzało odpuszczać w walkach drużynowych i dzięki aktywnej postawie Lee Sina jego drużynie udało się w kolejnych minutach zdobyć cztery zabójstwa, a także Powietrznego Smoka. Strona czerwona odpowiedziała zdobytym Heroldem i bardzo mocno przepchniętą dolną oraz środkową alejką.

Kolejne minuty dalej płynęły pod kontrolą K1ck, które budowało przewagę w złocie. Skład niebieski był w stanie odpowiedzieć ledwie kilkoma pojedynczymi zabójstwami, ale walki drużynowe, i te o cele na mapie, lepiej wyglądały dla reprezentantów portugalskiej organizacji. Agresywna zagrywka pod wieżą rywala i złapanie Matisława oraz dwóch jego kompanów dało H34T możliwość wzięcia Nashora i odbudowania swoich finansów. Kontroli nad przeciwnikiem jednak nie udało się przejąć, ponieważ rozszalały Volibear Marcina „iBo” Lebudy siał postrach na Summoner’s Rifcie.

Najedzony niedźwiadek nie był jednak w stanie zatrzymać H34T podczas walki o Nashora w trzydziestej drugiej minucie. Kluczowe okazało się zagranie Chrisa, który najpierw wykopał Gravesa z okręgu, a później kapitalnie zapewnił swojemu zespołowi fioletowe wzmocnienie. W konsekwencji rozpędzone H34T wkrótce dobrało się do bazy rywala i zniszczyło Nexus.

Już za chwilę rozpocznie się ostatnie dzisiejsze spotkanie. Na Summoner’s Rifcie zobaczymy Illuminar Gaming oraz piratesports, a ich zmagania będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gentlemen's Gaming pokonuje PRIDE w derbach dołu tabeli w Ultralidze

W drugim dzisiejszym spotkaniu w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi zajmujące ostatnie miejsce PRIDE zmierzyło się z Gentlemen's Gaming. Dla...