STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

Wraca stare dobre K1ck? PRIDE znów przegrywa w Ultralidze

Czwarty tydzień Alior Bank Ultraligi zakończyło spotkanie PRIDE i K1ck Neosurf. Po wczorajszej porażce w meczu z Komputronik H34T ekipa Pawła „delorda” Szabli nie mogła pozwolić sobie na następne potknięcie i choć Orły stawiały opór, to ostatecznie musiały uznać wyższość finalistów ostatniego EU Masters.

PRIDE
0:1 K1ck Neosurf
Garp
Ornn
iBo
Wukong
Kanna
Graves
Shlatan
Nidalee
Proker
Viktor
Matislaw
Twisted Fate
itzRenifer
Senna
Puki style
Aphelios
Meager
Pantheon
Mystiques
Nautilus

PRIDE dość odważnie rozpoczęło grę. Graves często pokazywał się w okolicach środkowej alei, a Pantheon z Senną umiejętnie inicjowali rotacje po mapie. K1ck z kolei podjęło kilka zbędnych walk i potrzebowało naprawdę dużej ilości czasu, by na dobre wejść w mecz.

W 19. minucie K1ck postawiło zdecydowany krok na drodze do zwycięstwa. Świetna flanka Marcina „iBo” Lebudy i doskonale rozegrany teamfight spowodował, że przewaga w złocie na korzyść wicemistrzów Polski urosła do pięciu tysięcy.

Kolejne minuty zostały rozegrane przez zawodników K1ck z wręcz chirurgiczną precyzją. Wygrywali oni wszystkie walki drużynowe, w pełni kontrolowali mapę i obiekty neutralne, co przełożyło się na zdobycie wzmocnienia Barona Nashora.

W tej sytuacji zakończenie gry stało się formalnością i w 28. minucie było już po wszystkim. Mateusz „Matislaw” Zagórski i spółka wdarli się do bazy PRIDE środkową aleją i chwilę później niebieski Nexus wyleciał w powietrze.

Czy to zwycięstwo pozwoli K1ck powrócić na zwycięską ścieżkę? Odpowiedź na to poznamy w najbliższych tygodniach, bo choć o awans do play-offów nie będzie trudno, to walka o miejsce na podium do łatwych może już nie należeć.

To już koniec Ultraligi w tym tygodniu. Jeśli chcecie zapoznać się z dokładnymi danymi dotyczącymi Mistrzostw Polski, to koniecznie zajrzyjcie do naszej relacji tekstowej, którą znajdziecie poniżej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Flashpoint wykopuje topór wojenny z CSPPA. Wyciekły fragmenty korespondencji

Od powstania Counter-Strike Professional Players’ Association minęły już dwa lata, lecz zawodowy związek graczy CS:GO wciąż nie zdołał wypracować sobi...