STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Jedni na górze, drudzy na dole – drugi dzień zmagań Polaków w Nine to Five

Przed nami druga seria starć w drugim etapie Nine to Five, w którym wykorzystywany jest system szwajcarski. Etap, do którego niektórzy polscy gracze CS:GO przystąpią z bilansem 1:0, inni natomiast 0:1. Oznacza to, że przynajmniej część z nich może przybliżyć się do upragnionego awansu lub też o wiele mniej upragnionej eliminacji. Jako niepokonani do wtorkowych […]

Przed nami druga seria starć w drugim etapie Nine to Five, w którym wykorzystywany jest system szwajcarski. Etap, do którego niektórzy polscy gracze CS:GO przystąpią z bilansem 1:0, inni natomiast 0:1. Oznacza to, że przynajmniej część z nich może przybliżyć się do upragnionego awansu lub też o wiele mniej upragnionej eliminacji.

Jako niepokonani do wtorkowych zmagań przystąpią reprezentanci AVEZ Esport i Illuminar Gaming, jednakże pewne jest, że jedna z tych ekip dozna w końcu goryczy porażki. Wszystko dlatego, że zmierzą się one bezpośrednio, prezentując nam kolejną odsłonę sławetnych Derbów Polski (celowo pisane wielką literą). O drugie z rzędu zwycięstwo zawalczy też Wizards Esports Club. Międzynarodowy skład, którego członkiem jest Piotr „morelz” Taterka, tym razem stanie naprzeciwko Rosjan z S-Gaming.pro, czyli poniedziałkowych pogromców ALTERNATE aTTaX.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


A skoro o aTTaX mowa – to właśnie z tą drużyną podczas swojego drugiego meczu w Nine to Five rywalizować będzie HONORIS. Ekipa Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa dzień wcześniej okazała się słabsza od Wizards i kolejna porażka wyczerpie jej margines błędu. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku Izako Boars, które mimo starań musiało finalnie uznać wyższość FATE Esports. Tym razem Dzikom przyjdzie podjąć łatwiejszego rywala, Level Up esports z Serbii. Z kolei gracze Wisły All in! Games Kraków mierzyć się będą z Nexus Gaming z Rumunii.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

7 lipca
09:00 HONORIS vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
09:00 Wisła All in! vs Nexus Gaming BO3 transmisja
12:00 Izako Boars vs Level Up esports BO3 transmisja
15:00 Wizards Esports Club vs S-Gaming.pro BO3 transmisja
21:00 Illuminar Gaming vs AVEZ Esport BO3 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO dotarło do finału, teraz czas na innych

Jeszcze wczoraj emocjonowaliśmy się występem x-kom AGO w finale pierwszego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes, a już dziś poznaliśmy listę uczestników t...