STS
fot. Riot Games

Lillia nową bohaterką w League of Legends. Zobacz zwiastun postaci i jej umiejętności

Od kilku dni pojawiają się plotki dotyczące najnowszej bohaterki w League of Legends. Lillia, bo tak będzie się nazywać ta postać, wreszcie została oficjalnie zaprezentowana przez Riot Games, które dziś na serwerach społecznościowych udostępniło jej zwiastun. Poznaliśmy również wachlarz jej umiejętności, choć tu z pomocą przyszedł kanał SkinSpotlights na YouTube. Na początek jednak zapraszamy do […]

Od kilku dni pojawiają się plotki dotyczące najnowszej bohaterki w League of Legends. Lillia, bo tak będzie się nazywać ta postać, wreszcie została oficjalnie zaprezentowana przez Riot Games, które dziś na serwerach społecznościowych udostępniło jej zwiastun. Poznaliśmy również wachlarz jej umiejętności, choć tu z pomocą przyszedł kanał SkinSpotlights na YouTube. Na początek jednak zapraszamy do oberzenia zwiastuna, a za chwilę przejdziemy do samych zdolności Lillii.

Umiejętności Lillii:

Bierna – Wypełniony Snami Kostur

  • Umiejętności Lillii nakładają Senny Pył, zadający rozłożone w czasie obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Q – Kwitnące Ciosy

  • Lillia wymachuje swoją gałęzią w powietrzu i zadaje obrażenia pobliskim wrogom znajdującym się w pobliżu oraz nieuchronne obrażenia przeciwnikom rywalom znajdującym się nieco dalej. Gdy uda jej się zadać obrażenia, otrzymuje premię do prędkości ataku.

W – Uważaj! Iip!

  • Lillia wykonuje mocny cios swoją gałęzią, zadając magiczne obrażenia wrogom. Przeciwnicy w centrum obszaru otrzymują więcej obrażeń

E – Wir Nasion

  • Lillia rzuca Wir Nasion, który zadaje obrażenia i spowalnia pierwszego napotkanego wroga. Jeśli nie trafi, Swirlseed turla się dalej, dopóki nie trafi rywala albo terenu.

R – Melodyjna Kołysanka

  • Lillia rzuca kołysankę na swoich rywali, a ci dotknięci przez Senny Pył zostają spowolnieni i po pewnym czasie zasypiają. Jeśli zostaną przebudzeni po zadaniu im ciosu, otrzymają dodatkowe obrażenia magiczne.

Poniżej możecie obejrzeć wszystkie umiejętności Lillii w akcji. Na chwilę obecną nie wiadomo oficjalnie, kiedy Lillia zadebiutuje na głównych serwerach gry, jednak na pewno będzie to miało miejsce podczas patcha 10.15.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bitwa o pierwsze miejsce – Damwon kontra DRX już w tym tygodniu w LCK

DRX oraz Damwon Gaming – te dwa zespoły jak na razie przodują w tabeli League of Legends Champions Korea, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejs...