STS
Illuminar Gaming
fot. DreamHack/Joao Ferreira

HONORIS powalczy z Izako Boars o pozostanie w Nine to Five, zagrają też m.in. iHG i AVEZ

W Nine to Five wreszcie zaczną się mecze o naprawdę dużą stawkę – to znaczy o awans do kolejnej fazy lub też uniknięcie ewentualnej eliminacji. Co znaczące, niektórzy polscy gracze CS:GO będą w ową walkę o promocję/pozostanie zaangażowani bezpośrednio! Już o godzinie 9:00 na serwerze zameldują się Izako Boars oraz HONORIS, które wciąż czekają na […]

W Nine to Five wreszcie zaczną się mecze o naprawdę dużą stawkę – to znaczy o awans do kolejnej fazy lub też uniknięcie ewentualnej eliminacji. Co znaczące, niektórzy polscy gracze CS:GO będą w ową walkę o promocję/pozostanie zaangażowani bezpośrednio!

Już o godzinie 9:00 na serwerze zameldują się Izako Boars oraz HONORIS, które wciąż czekają na pierwsze w trwających rozgrywkach zwycięstwo. I możemy mieć pewność, że jedna z tych drużyn się go nie doczeka, co równoznaczne będzie z pożegnaniem z zawodami. W odmiennej sytuacji znalazło się natomiast AVEZ Esport, które w minionych dniach pokonało zarówno Nexus Gaming, jak i Illuminar Gaming. Dzięki temu popularne Ośmiornice potrzebują już tylko jednego triumfu, by zameldować się w play-offach. I triumf ten może wydarzyć się już dziś, ale pod warunkiem, że polska piątka ogra prowadzone przez Ivana „Johntę” Shevtsova CR4ZY.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Ponadto w środę czekają nas jeszcze trzy inne mecze z udziałem rodzimych graczy CS:GO, chociaż nie będą mieć one już takiego ciężaru gatunkowego, bo toczyć się będą w gronie ekip z bilansem 1-1. W akcji zobaczymy m.in. Wisłę All in! Games Kraków – Biała Gwiazda podczas potyczki z duńskim AGF Esports spróbuje sięgnąć po drugą wygraną z rzędu. Z kolei wspomniane wcześniej Illuminar w czasie starcia z portugalskim sAw będzie mieć okazję, by zrekompensować sobie wtorkową porażkę z AVEZ. Nie można też zapomnieć o Wizards Esports Club, którego barw od niedawna broni Piotr „morelz” Taterka. Drużyna Polaka tym razem rywalizować będzie z Bułgarami z FATE Esports.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

8 lipca
09:00 Izako Boars vs HONORIS BO3 transmisja
12:00 Wisła All in! vs AGF Esports BO3 transmisja
15:00 Illuminar Gaming vs sAw BO3 transmisja
15:00 Wizards Esports Club vs FATE Esports BO3 transmisja
18:00 AVEZ Esport vs CR4ZY BO3 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CD-Action jednak nie znika! Fantasyexpo przejęło prawa do marki

Jakiś czas temu redaktorzy magazynu CD-Action otrzymali wypowiedzenia, wydawało się więc, że legenda branży gier za chwilę stanie się już tylko wspomn...