STS
fot. 7more7 Pompa Team

7more7 Pompa Team ogrywa PRIDE i melduje się w play-offach Ultraligi

Kibice PRIDE na pierwszy tydzień zakończony dwoma zwycięstwami będą musieli poczekać do co najmniej szóstego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Dziś drużyna Konrada „itzRenifera” Potępy przegrała swoje spotkanie z 7more7 Pompa Teamem. PRIDE 0:1 7more7 Pompa Team Garp Sion Sinmivak Ornn Kanna Graves Bruness Lee Sin Proker Orianna Czajek Corki itzRenifer Sivir Bullet Aphelios Meager Yuumi […]

Kibice PRIDE na pierwszy tydzień zakończony dwoma zwycięstwami będą musieli poczekać do co najmniej szóstego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Dziś drużyna Konrada „itzRenifera” Potępy przegrała swoje spotkanie z 7more7 Pompa Teamem.

PRIDE 0:1 7more7 Pompa Team
Garp
Sion
Sinmivak
Ornn
Kanna
Graves
Bruness
Lee Sin
Proker
Orianna
Czajek
Corki
itzRenifer
Sivir
Bullet
Aphelios
Meager
Yuumi
Pyrka
Alistar

Wtorkowe zwycięstwo z Illuminar Gaming pozytywnie wpłynęło na morale czerwonej latarni tabeli Ultraligi, ale bardzo szybko zawodnicy musieli zejść na ziemię, ponieważ dzień później czekała rywalizacja z Pompą. Zespół Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego miał podwójną motywację do wygrania, bo do cotygodniowego pościgu za AGO ROGUE doszła teraz możliwość zapewnienia sobie awansu do fazy pucharowej już po piątym tygodniu zmagań. Zgodnie z przypuszczeniami obserwatorów, strona czerwona od samego początku była dużo aktywniejsza i to właśnie ona zgarnęła Górskiego Smoka, Herolda oraz pierwszą krew na itzReniferze. Nie minęło kilka minut, a po świetniej akcji Robert „Bullet” Pruchniewski na swoim koncie posiadał trzy zabójstwa.

Rozpędzona Pompa z łatwością burzyła kolejne wieże PRIDE i powiększała swoją przewagę w złocie. W okolicach dwudziestej minuty było to ponad sześć tysięcy sztuk i 3:0 w statystykach zniszczonych wież. Narodzony Nashor od samego początku był celem Ruckiego oraz spółki i rzeczywiście padł on łupem strony czerwonej w dwudziestej trzeciej minucie, moment po bardzo łatwych trzech zabójstwach. Fioletowe wzmocnienie rywala oznaczało głęboką defensywę Orłów i obronę swojej bazy. Sił na to wystarczało do dwudziestej ósmej minuty.

Już za moment rozpocznie się ostatni dzisiejszy mecz, w którym zobaczymy Gentlemen’s Gaming i Komputronik H34T. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE znów bezlitosne. Illuminar bez szans w Ultralidze

Po wczorajszej zaskakującej porażce z PRIDE Illuminar Gaming czekał trudny sprawdzian. Mistrzowie Polski z AGO ROGUE nie przywykli w tym sezonie do po...