STS
fot. Polska Liga Esportowa

Kolejny dzień, kolejna szansa na awans Polaków

W poniedziałek rodzime składy radziły sobie ze zmiennym szczęściem, ale może we wtorek będzie lepiej? O to w kolejnych godzinach postarają się HONORIS, Izako Boars oraz miks o nazwie Graficiarze, w którego składzie znajdziemy m.in. Kacpra „kap3ra” Słomę oraz Michała „cranka” Krystyniaka.

Dzień ponownie rozpocznie się od zmagań w ramach Nine to Five – w grupie B tych rozgrywek zobaczymy aż dwie rodzime ekipy. Pierwszą z nich są Izako Boars, którzy swoją przygodę z imprezą rozpoczną od pojedynku z bałkańskim Level Up esports. Równolegle toczyć boje na serwerze będą również Graficiarze – ich rywalem będzie o wiele wyżej notowany Team Singularity. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oba zespoły z Polski rozegrają dziś jeszcze co najmniej po jednym meczu, a niewykluczone są nawet dwa spotkania. Ba, istnieje szansa, że w pewnym momencie natrafią one na siebie, tocząc bezpośredni pojedynek o awans z jednego z dwóch czołowych miejsc lub uniknięcie eliminacji.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


O godzinie 20:00 do gry przystąpią też wciąż poszukujący formy reprezentanci HONORIS. Wczoraj Filip „NEO” Kubski, Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka nie dali sobie rady w Nine to Five, odpadając w fazie grupowej, tym razem spróbują więc swoich sił w piątej odsłonie CSGOFAST.COM Cup. Pierwszą na ich drodze przeszkodą będzie międzynarodowy zespół kryjący się pod nazwą Team Excellency, którego częścią są mający za sobą grę na kilku Majorach Pavel „hutji” Lashkov oraz związany w przeszłości z PRIDE Nikola „nk4y” Radushev. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Polacy nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy nawet błąd, bo ten z uwagi na zastosowanie drabinki pojedynczej eliminacji oznaczać będzie koniec udziału w zawodach.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

21 lipca
09:00 Izako Boars vs Level Up esports BO3 transmisja
09:00 Graficiarze vs Team Singularity BO3 transmisja
12:00 mecz wygranych grupy B BO3
12:00 mecz przegranych grupy B BO3
15:00 decydujący mecz grupy B BO3
20:00 HONORIS vs Team Excellency BO3 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Arcane Wave wskakuje do rankingu HLTV! Bez zmian w czołówce

Miniony tydzień nie obfitował w zbyt wiele prestiżowych wydarzeń na międzynarodowej scenie Counter-Strike'a, trudno się więc dziwić, ze w czołówce ran...