W drugim środowym meczu ostatniej kolejki Alior Bank Ultraligi pewne awansu do play-offów Gentlemen's Gaming pokonało PRIDE, które tym samym nie ma już szans na siódmą lokatę.

Gentlemen’s Gaming 1:0 PRIDE
LeQu
Camille
Garp
Jax
Diagu
Elise
Kanna
Nidalee
Chosii
Corki
Proker
Orianna
Dambaj
Ezreal
itzRenifer
Ashe
Blue45ty
Karma
Meager
Leona

Wynik ostatniego meczu Gentlemen's Gaming w fazie zasadniczej czwartego sezonu nie miał wpływu na miejsce drużyny w tabeli, co w konsekwencji mogło powodować brak presji w głowach zawodników. Zupełnie inaczej niż w obozie PRIDE, które mogło jeszcze wywalczyć prawo wyboru rywala w turnieju promocyjnym.

Lepszy start zaliczył faworyt tej rywalizacji, czyli skład Witolda "Diaga" Nypela. Dżentelmeni w piętnastej minucie prowadzili w liczbie zabójstw 5:1 i w zdobytym złocie, ale remisowali w zburzonych wieżach i liczbie zneutralizowanych Smoków. Ogromną różnicę w walkach drużynowych robił Kamil "LeQu" Rosik i jego Camille, który swoimi przedmiotami zbudował ogromną ilość obrażeń przy sporej wytrzymałości.

W środkowej fazie spotkania przewaga Gentlemen's Gaming jeszcze wzrosła. Proste błędy strony czerwonej zbliżały Orły do swojej dwunastej porażki w fazie zasadniczej. Dla ekipy Rosika był to miły trening przed play-offami, gdzie poziom będzie zdecydowanie wyższy i o zwycięstwo nie będzie łatwo. Spotkanie Gentlemen's Gaming z PRIDE zakończyło się szybko, bo już w dwudziestej siódmej minucie.

W kolejnym spotkaniu Alior Bank Ultraligi zobaczymy starcie piratesports i Illuminar Gaming. Spotkanie to będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.