fot. Wisła All iN!

Nine to Five 3: Wisła All in! i Izako Boars z tarczą, AVEZ na tarczy

Ruszył kolejny etap Nine to Five, w ramach którego zespoły rywalizują ze sobą w systemie szwajcarskim. Pierwszego dnia zmagań komplet punktów zgarnęły zarówno Wisła All in! Games Kraków, jak i Izako Boars. Nie możemy jednak mówić o pełni szczęścia, bo wyłamało się AVEZ Esport.

Jako pierwsza na serwerze zameldowała się Biała Gwiazda, która jednocześnie napociła się najmniej. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego potrzebowali bowiem zaledwie dwóch map, by pozostawić w pokonanym polu Szwedów z Galaxy Racer Esports. Ci bowiem na Inferno potrafili dotrzymać Polakom kroku tylko do pewnego momentu, natomiast na Trainie pogubili się już kompletnie i nie podjęli nawet rękawicy. Spora w tym zasługa Olka „hadesa” Miskiewicza, snajpera Wisły, który zakończył mecz z aż 53 fragami na koncie, które okupił zaledwie 27 zgonami. Z dobrej strony pokazał się też nowy nabytek drużyn, Patryk „ponczek” Wites.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Z tarczą pierwszy dzień nowego tygodnia zakończyli też Izako Boars. Popularne Dziki potrzebowały co prawda trzech potyczek, by poradzić sobie z FATE Esports, ale finalnie dopięły swego, a to za sprawą Kamila „siuhego” Szkaradka. Mimo bardzo młodego wieku, zaledwie 17-lat, polski gracz bardzo pewnie prezentował się na każdej z map i momentami niemal w pojedynkę odbierał Bułgarom kolejne punkty, czego efektem były 83 fragi jego autorstwa. Pełne spotkanie BO3 rozegrało też AVEZ, ale akurat Ośmiornice opuściły serwer z pustymi rękami. Co prawda rodzimy skład zaczął nieźle, bo od triumfu 16:7 na Vertigo, ale potem nie potrafił postawić kropki nad i. Problemów z tym nie miał za to Team Singularity, który mimo oporu Polaków zgarnął dla siebie zarówno Inferno, jak i Overpassa.

Komplet poniedziałkowych wyników prezentuje się następująco:

17 sierpnia
09:00 Wisła All in! 2:0 Galaxy Racer Esports Inferno 16:11
Train 16:8
15:00 Izako Boars 2:1 FATE Esports Train 16:13
Vertigo 20:22
Dust2 16:8
15:00 AVEZ Esport 1:2 Team Singularity Vertigo 16:7
Inferno 12:16
Overpass 11:16
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 17 sierpnia 2020

– 1. AVEZ Esport 4994 pkt KEi – kylar – nawrot – Markoś – byali – bogdan (t) 1 2. Izako Boars 4210 pkt EXUS – TO...